Který z vašich funkcí se často snažíte zdůraznit, zvyšovat nebo jinak změnit vzhled s make-upem a tím jakým způsobem?

Mám pár věcí. První z nich je můj nejlepší obočí. To se zastaví na půli cesty, takže musím – dobře, vyplníme oba obočí, ale můj nejlepší je kratší než moje levice, takže používám obočí tužky nebo jiné druhy obočí plniva, aby to vypadalo déle.

Takže to je jeden.

REKLAMA

Oh, a moje levice je také tenčí než moje právo, takže se snažím vykrmovat, že jeden nahoru.

Další věc, kterou mám rád, je hrát oči. Mám opravdu velké oči, ale moje záhyb není příliš hluboký. Mohl byste to říkat “oko s kapucí”, což není můj nejoblíbenější termín, protože si myslím, že se někteří lidé cítí špatně, ale ani tam jít.

Můj záhyb není příliš hluboký, takže rád vytvářím iluze hlubšího oka s matnými stíny, typicky matné hnědé v záhybu. Typicky úžasný matný hnědý – to jsou moje oblíbené – ale také nosím teplé matné hnědé. Matte Browns celou cestu!

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Ach! Můj nos. Takže mám trochu tlačítka nos, který El Hub říká, je rozkošný, ale v obrazech se mi líbí, aby se podíval trochu víc, myslím, že mnohem více – co je to slovo? – Sharp? Takže jsem typicky užíval Bronzer, a já jsem jen odstín na stranách, takže to vypadá trochu ostřejší.

Nemám žádné problémy s nosem. Miluju nos. Je to jen to v obrazech, a já to ne vždycky to dělám, ale v obrazech, mám pocit, že když odstínám po stranách nosu, můj obličej vypadá trochu mnohem symetričtější.

Jedna poslední věc: symetrie. Viz … A jediný důvod, proč jsem si všimluvil tyto věci, protože jsem si vzal fotky po osmi letech, ale levá strana mých rtů je poněkud tenčí než vpravo, takže mírně přeruší tuto stranu při nákupu s mým právem.

To je vše, co jen čelí malování a je to zbytečné. Nikdy se nechci cítit špatně o sobě bez make-upu, a nechci, aby se nějaká jiná osoba cítila špatně. Myslím, že pokud máte schopnost hrát hru a experimentovat a dělat to, co chcete s make-upem, to je dobrá věc pro vaše sebeúcty. Zároveň jsem naprosto spokojen s holým obličejem.

Jen si pamatujte, že jste ohromující způsob, jakým jste. Vím, že to zní sýr, ale je to pravda.

REKLAMA

Který z vašich funkcí se často snažíte zdůraznit, zvyšovat nebo jinak změnit vzhled s make-upem a tím jakým způsobem?

Váš přátelský sousedství Charm Addict,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *