10 Návrhy kočičí očí Chcete-li snadno přidat dopad na váš vzhled (představovat sbírku Mac Star Trek Collection)

na sobě produkty z nového kolekce Mac Star Trek Collection: MAC lisovaný pigment v odvážném jít na víčka, MAC rtěnka v LLAP Moje rty, výlet světle fantastický prášek ve vysoce nelogickém na mých tvářích a noční likvidní vložku, aby se zvýšil moje kočka oční flicks
Kočičí oči.

Vypadá to, že by měli být snadné, že?

REKLAMA

Stejně jako, jak těžké to může být nakreslit linii podél vaší horní řady s malým flick na konci?

Um … Jo. Přál bych si, abych byla taková holka – ten, kdo může bez námahy kreslit bezchybně kočičí oko flicks v jediném swoopu, ale to je sooo ne já.

Sbírka Mac Star Trek je schválena hvězdička
Přesto jsem přišel na několik tajných vesmírných triků veverky nad světelnými roky, které opravdu pomáhají s vašimi kočičím okem flicks, a tady je 10 z nich. Mimochodem používám spoustu výrobků, z nové 25dílné mac Star Trek Collection, protože, jak víte, jsem sci-fier. Sbírka dorazí tento září.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

“Star Trek je renomovaná popová kultura jevie, jejichž příběhy tlačily genderové a rasové hranice. Pro své 50. výročí oslavujeme každého světového silného ženského silného ženy v transcendingu, transformační sbírce make-upu. ”

– Mac Senior viceprezident / Skupina Creative Director James Gager

1. Pro velké, jasné oči, řádek jen část vaší horní řady

V dnešní době, když děláte kočičí oči, spíše než obložení celé řady řas, které si myslím, že moje oči vypadají menší, ráda začínám obložení od asi centimera ze strany nejblíže k nosu. Takže jsem obložil asi tři čtvrtiny celé délky řas linky, a pak nakonec kreslit kočičí oko flick ven.

Je tu jen něco o obložení celé lashové linie, která dělá oko vypadat o něco menší, takže tímto způsobem udržuje vnitřní čtvrtinu linie lash.

2. Použijte různé liniové vzorce společně ve vrstvách

Jsem velký fanoušek vrstvení různých vložek dohromady a skicovat tvar mého kočičího oka před spácháním.

Nejprve rád kreslit základní tvar mé kočičí oko s tužkovým vložkou, protože jsou nejjednodušší ovládat, a pokud udělám chybu, tužkové vzorce jsou obvykle snadno správné.

Nejprve jsem utiloval své horní lasové linky s tužkou. Pak nakreslím tenkou linii podél horní řady řas a vybudovat produkt trochu směrem k vnějšímu konci linky, kde začne flick.

Dále pomocí šikmého kartáče (protože úhel se hodí k křivce víka, a myslím, že jsou jednodušší k použití než tužka kartáčku) pro vytvoření základního tvaru mých flick a nastavit úhel, přetáhnu produkt Vystudoval jsem tužkou ve vnější straně mé horní řady řas v předchozím kroku.

Pak jsem vrstva tekuté vložky na horní část pasilního vložku, abyste ho zesílili.

Poté, pokud existují nějaké zubaté oblasti podél okraje linie, která je třeba být vyhlazena, načte svůj stejný šikmý kartáč s gelovým vložkou (nebo černým očním očním očním očním a pak spritz kartáč s nastavovacím sprejem) a spustit Podél okraje liniové linky, včetně flick, pro hladkost čáry.

3. dostat thee a nars 47

Svatý grál šikaných kartáčů, přísahám! Nemůžu udělat kočičí oko vzhled bez kartáčku NARS 47.

Má tuhé štětiny, ale to není poškrábání a přitahuje dokonalé, přesné linie, které nejsou příliš tlusté nebo tenké. Absolutně slibuji NARS 47 pro kočičí oči.

4. try different line widths with your liner to find what works for you

There are all kinds of cat eyes, like dainty kitten eyes with thin lines and tiny flicks, or full-blown, dramatic cat eyes with thick lines, but you have to find what works best for you. Some people suggest always doing thick lines, but try a cat eye with a skinny line one day and a fatty-bo-batty thick line the next. play with them, and you’ll figure out the most flattering shape for your eye.

I think thinner lines work best for me. I don’t have a ton of lid space on my eyes, so when I draw very thick liner lines, especially when I use black liner (because it’s so stark), it makes my eyes look smaller. The thinner I can get that liner along my upper lash line, the bigger my eyes seem, and I’m all about getting those BIG, bright eyes!

5. You don’t have to start your flick at the very end of your lash line

Have you ever discovered how some gals (and guys) line their upper lash line all the way to very outer corner? I tried it a few times, but it always made my eyes look sleepy.

With the shape of my eyes, it doesn’t work for me because my upper lash line curves down slightly below my lower lash line, so if I line all the way to the end, my eye looks a bit droopy.

I like to stop my liner line, and start my flick going up and out, a tad before it reaches end of my natural lash line because I think it gives a little lift to my cat eye look.

6. play with the angles of your flickJedna pokyny, které jsem četl čas a čas znovu pro získání úhlu purr-fect pro vaše kočičíční oko flicks je představit si nepozorovatelnou čáru, která se rozprostírá ve stejném směru nahoru a ven z vnějšího rohu linky spodního řasy, čímž se rozprostírá stejnou přirozenou křivku.

Myslím, že to funguje pro spoustu lidí, ale nefunguje pro každého, a vím, že to určitě nefunguje pro mě. Nikdy to nevypadá docela nejlépe, když to udělám.

Pokud jste stejný způsob, zkuste změnit úhel flick. Vyplouchl jsem důl, takže nejsou tak strmé (i snižuje úhel), který podlouhl mé oči a dělá je vypadat mnohem více kočičí, mrrrow!

Bod je hrát. Vyzkoušejte různé úhly.

Zlice v Khaaannnn!
7. Nezapomeňte také vyčistit vrcholy flicks (ne jen dno)

Když už mluvíme o flicks, pokud hrajete se svým flick a nemáte rádi, kde to jde – jako kdyby se zdá příliš dlouho nebo příliš zakřivené nebo příliš strmé nebo příliš strmé – můžete to vyčistit s případem q -Tip namočený v make-up odstraňovače. Nezapomeňte opravit jak horní a dno flick, protože někteří lidé navrhují jen opravit je ze dna.

Často uvidíte, že lidé vyčistí své flicks ze dna, abyste upevnili wonky úhel, ale v některých případech se vrchol flick může vypadat špatně, taky. V některých případech je dole příliš tlustý nebo zakřivený.

Jo, když jsem začal také opravit vrcholy mých flicks, byl to pro mě celý nový svět!

Ach! – Můžete také použít namočený špičatý q-tip, aby se zvrhoval horní linie řas linky, pokud je neúmyslně příliš silný.

8. Nejprve vložka, oční stíny

Většinu času, kdy jsem rock kočičí oči, udělám vložku před mým očním očním očním, protože pak můžu použít vložku jako průvodce, aby mi pomohl umístit svůj stín přesně tam, kde to chci. A pokud některé z vašich eyeshadow skončí na vloži, jen znovu sledujte vložku, abyste ji ztmavili.

Když jsem aplikoval své oční stíny před vložkou, obvykle zjistím, že jsem nebral stín dostatečně daleko nebo dostatečně vysoký, a musím udělat mnohem více úpravě.

9. Někdy přeskočit podložku horní řady řas úplně a jen utáhněte a přidejte místo toho flick

Cat Eyeliner může být náročná, pokud máte víčka s kapucí. S očima s kapucí nemáte spoustu místa pro práci, a vaše linka se může zdát, že zmizí do kapoty.

Vyzkoušejte přilepení vaší horní řady s černou vložkou, namísto obložení horní linie řas s ním – stejně jako bys viděl v pravidelných kočičích oku, ale bez použití místa víka. Pak přidejte své flick na vnější roh.

10. oživil vaše kočka očí vzhled s kovovou vložkou

Černá kočka oči jsou nadčasové, ale v některých případech jsem rád přepínat věci nahoru, takže začlnu kovovou vložku spolu s mou černou vložkou.

Někdy nakreslím řadu kovových vložek těsně podél své dolní řasy, nebo budu trasovat podél okraje flick, nebo v některých případech podél své horní řady řas. Pokud se cítíte extra frisky, můžete dokonce nakreslit hvězdy nebo srdce nebo tečky.

Mac Star Trek Trip světle fantastický prášek ve vysoce nelogickém
MAC LECGRASSES v Warp Speed ​​(vlevo) a Khaaannnn! (že jo)
Mac Star Trek Frost rtěnka v LLAP (vlevo) a nepřítele v (vpravo)
Mac Star Trek Lisovaný pigment v půlnoci
Mac Star Trek lisovaný pigment do odvážného jít
Mac Star Trek Studio Nail Laker v podniku
Mac Star Trek Balení
Vysoce nelogická cesta světle fantastický prášek
Půlnoc a odvážně jdou lisované pigmenty
Khaaannnn! A nepřítel v rámci vláken
Llap a nepřítele v rtěnkách
Noční

REKLAMA

Kdy jsi naposledy otřásl kočičí oko? Nikdy nechodí z stylu.

Váš přátelský sousedství Charm Addict,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *