Neděle s kartami kočka, make-up a krása blog maskot, sv. 447

Záložky dnes byly honory na naší procházce. Ne jen hladový, ale honor. Byl havenózní! Nezajímal se o obří krůty, kteří se obtěžují na kopci nebo malé děti křičeli v sousedním hřišti. Byl příliš zaneprázdněn lovem pro nejčerstvější, nejchutnější výhonky trávy, které byly těžké najít dnes, protože bytové zahradníky se tento týden překonal kopec.

Tabby miluje Nanato tolik, a jdeme na nejlepší časový rok pro Kitty zkoumání. Dny jsou pěkné a dlouho, což znamená, že může jít na další procházky.

REKLAMA

Jediným problémem je, že všichni ostatní mají stejnou myšlenku, takže existují také více přestupců a porušovatelů záložek Cat Industries LLC Property Perimetr.

V důsledku toho, někdy záložky musí ohnout jeho kočičí svaly, aby se ukázaly jako šéfa, a je vždy připraven hodit dolů, protože nikdy nevíte, kdy se nějaká jiná kočka pokusí o nepřátelské převzetí. Jak jsem si jistý, že víte, obchodní firma Kitty Modeling je Cutthroat.

Neustálá hrozba napsaná temperamentními krůty, pushazy lidé, kantaličité kočičky a droolovinové psy udržují karty na konstantní vysoké varování. Někdy dokonce skočí na vlastní stín …

REKLAMA

Ale to je druh diligence, která potřebuje chránit světovou třídu Kitty Modeling Empire.

Vaše přátelské sousedství krásy závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *