Řekni “Bye, Felicia!” na jemné linie, stejně jako “Ahoj, nádherný!” Pro přirozeně poměrně víčka s IT kosmetika přirozeně docela docela oční stíny

tři z šesti IT kosmetiky přirozeně poměrně docela oční stíny trios (každý 24 dolarů)
Líbí se mi, aby byly otevřeny příslovečných dveří, když se týká konkrétních prvků mého života – dělat nové přátele, objevování nových věcí, vyzkoušet nové potraviny, dělat nové wackadoo věci s make-upem, přátele nové kočky …

Ale budu šťastně slam, že dveře zavřené na jemných linkách, které se ukáže na víčkách.

REKLAMA

Uznávám, že stárnutí je jedním z těch nákladních vlaků, které nemohou být skutečně zastaveny (nebo vyjednávány), takže mohu být také úžasné s tím (což jsem většinou). Srdečně je to šance na to, aby se našel nejlepší, mnoho odpouštějících očních očních pro jemné linie, stejně jako zde je jeden možný Contender: $ 24 přirozeně poměrně docela oční stíny u IT kosmetiky.

Tři ze šesti IT kosmetiky přirozeně docela docela oční stíny ($ 24)

Práškové oční stíny TRIOS nejsou nic nového, nicméně tyto patří komponenty přátelské kůží, jako je hydrolyzovaný kolagen, Acai, ekologický čaj, stejně jako antioxidační vitamíny A, C, stejně jako E ideálně dělat jemné linie, stejně jako vrásky o něco méně patrné . Jsou také zdarma, stejně jako mastek je jedním z těch složek očních očních hodinách, které mohou vyniknout jemné linie.

Nošení IT kosmetiky přirozeně docela oční stíny trio v přirozeně docela matné luxe na mých očích
Líbí se mi přesně, jak hladké, stejně jako přírodní tyto oční stíny se dívají na mých víkách, stejně jako oni skutečně se zdají udržet svou vzdálenost kolem mých jemných linek. Jsou rovněž jednoduché směs, stejně jako dlouhodobé (celý den pro mě).

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

A protože jsou mírně pigmentovaní, ale ne stejně dobře pigmentovaní, nemusím dělat tunu míchání s nimi, aby definovaly oči, což je skvělé. To z nich činí primo denní oční stíny, jako typ výrobků, které můžete hodit do tvé sáčky pro práci, nebo pro fitness centrum, pokud máte plány poté. Nebo, docela nějaký čas, kdy chcete vypadat poněkud leštěný, stejně jako prezentovatelné.

Jediným obrovským problémem, který mám s nimi, je to, že nejsou šampiony Ze drama, protože pokud chcete jít full-na hello girl, haaay, budete muset pracovat v některých mnohem intenzivnějších očních očních z vaší sbírky, Protože to opravdu nese nad rámec střední pokrytí.

To kosmetika přirozeně docela docela oční stíny v kouře
IT kosmetika přirozeně docela oční stíny trio v přirozeně docela perlové luxe
IT kosmetika přirozeně docela docela oční stíny v přirozeně docela matné luxe
IT kosmetika přirozeně docela docela oční stíny v přirozeně docela matné luxe
IT kosmetika přirozeně docela oční stíny trio v přirozeně docela perlové luxe
To kosmetika přirozeně docela docela oční stíny v kouře

REKLAMA

Tam je šest z nich nabídl nyní na internetu, stejně jako v IT kosmetických čítačích, stejně jako Ulta v IT kosmetice Dlouhodobá linka (některé jsou přísně matné, některé jsou všechny o perličkách, stejně jako ostatní mají kombinaci Perly, stejně jako matné), stejně jako všechny z nich mají velké odstíny pro definování víček, stejně jako lasové linky – jako hnědé, taupes, růžové, béžové stejně jako fialové.

Cena: $ 24
Dostupnost: Trvalé, stejně jako nabídlo nyní na internetu, stejně jako na IT Cosmetics čítače, stejně jako Ulta
Make-up stejně jako charm blog Hodnocení: B + / A-

Vaše přátelské komunitní kouzlo závisí,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *