5 věcí, které jsem miloval v poslední době

jen pár věcí, které jsem byl až pozdě
1. Osmminutový přírůstek

Ok, tohle je můj nový trik pro motivaci, když nechci něco udělat – nastavení časovače po dobu osmi minut, a pak se zaměřit na jednu věc za to, že krátký kousek času. Nevím, co to je asi osm minut, ale to je moje sladké místo. Pět je příliš krátký, 10 je příliš dlouhý, ale osm je perfektní, občerstvení velikosti času!

2. Film Soundtrack “Encanto”

“Encanto” je nový Disney film s hudbou skladatelem a hercem Linem Manuelem Mirandy (můžete rozpoznat jeho jméno z hudebního “Hamilton”). Každopádně je to Connorův nový oblíbený Disney Flick a poslouchá soundtracku ráno, poledne a noc. Hudba je velmi chytlavá, a přestože jsem vlastně nikdy neviděl film v plném rozsahu, už vím mnoho textů písně.

REKLAMA

Také vím, že nemluvíme o Bruno, ne, ne, ne. Nemluvíme o Bruna!

3. Monochromatické oblečení

Ya vědět, četl jsem roky, které nosí stejnou barvu z hlavy k špičce, může dělat drobné ženy vypadat vyšší, a ano, to je jeden velký přínos na nošení monochromatického oblečení. Také se mi líbí, protože to dělá to mnohem jednodušší, aby se v dopoledních hodinách oblékl! Je dobré nemyslet na to, co si vybere co, víš?

Chtěl jsem mnohem více monochromatic oblečení, takže přemýšlím o přidání některých kombinéza, stejně jako tohle attifty, k mému šatníku (i když nejsem moc zájem o tom, že musím se třást a z toho, co potřebuji navštívit toaletu).

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

4. Tento snadný muffin recept

Super dobro a lahodný! Poslední týden jsem udělal šarže s čokoládovými lupínky a králem Arthur bezlepkové mouky.

5. Mac Teddy Liner

Je to klasika z nějakého důvodu. Už jste ho navrhl s Mac Satin Taupe? Udělal jsem to dnes, a to bylo slavné.

REKLAMA

Co jsi v poslední době miloval?

Váš přátelský sousedství Charm Addict,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *