Veselé Vánoce!
Veselé Vánoce, můj milý přítel! Doufám, že vaše břicho je naplněno lahodný vánoční dobroty, a doufám, že se cítíte teplé, bezpečné a milované. Pokud letos létáte sólo letos, dejte nám prosím rozšířit virtuální dovolenou objetí pro vás, a prosím, vím, že je tam někdo, kdo tam přemýšlel dobré myšlenky pro vás na Štědrý den. Nejsi sám. Connor, Rosie-Pose a já vám posílám nejlepší přání a naděje z malého města Nanato.

To bylo docela rok, nemá to? Znovu. Nevím o tobě, ale to všechno “držet na State ‘on” vzal mýtné, a já jsem celý rok pocity kruh!

REKLAMA

To. Mě.
Cítil jsem smutek, zoufalství, vyčerpání, srdečnost a tolik starostí, ale také jsem cítil radost, úlevu a naději, zejména během této sezóny. Oceňuji základy mnohem více než kdy jindy – zdraví, bezpečnost, láska, mající střešní krytinu nad hlavou a jídlo v mém tum. Všechno ostatní, citovat karty kočka (chybí vám, buddy), je “jen omáčka”. 2021 bylo hluboce pokorné.

Děkuji za to, že jste mi vždy dali důvod k úsměvu, kdykoliv navštívíte. Vzhledem k tomu, že jsem začal tento blog in – počkejte na to – 2007 (!), Děkujeme, že jste sdíleli své příběhy, vaše doporučení odvolání, vaše naděje, vaše obavy, vaše blahopřání, váš čas a svou úžasnou společností. Spousta všech, děkuji, že jste jen skvělým osobou na internetu, který se zdá, že se v těchto dnech stala něco rarity.

Ale ne tady. Nikdy tady. Můžu upřímně říci, že moje zkušenosti blogování každý den probíhá téměř 15 let, nebylo ošklivé, drobné, škodlivé, negativní online zážitek, které slyšíme a vidíme tolik o v dnešní době. Po 14 372 blogu články – Ano, to je ideální – stále to miluju kvůli tobě.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Jsem pro tebe tak vděčný a pro spojení jsme online.

Mají klidné a šťastné Vánoce, můj příteli. Může být váš den veselý a světlý. Potěšeni svátky.

REKLAMA

Posílání tolik lásky!

Váš přátelský sousedství odvolání závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *