Projekt Použijte jej f *% @ up!

Tato myšlenka mě znepokojila, když jsem znovu objevil můj Mirabella endshine lesk na rty v iluze, který držím v držáku pera na stole v práci. Absolutně miluji tento lesk na rty, je to pravděpodobně jeden z mých 5 barevných barevných rtů všech dob. Ale můžete věřit, že tato konkrétní trubka je prakticky 4 roky stará?

Jen si nepamatuju, že ho použijete. Zmínil jsem se o tom, že v tom držáku pera zřejmě mám dalších 8 produktů rtů a typicky dalších 2 až 4 výrobků na rty v peněžence? Proto musím mít cíl, abychom mi pomohli pamatovat, že ji použijete, a tedy geneze: Projekt používat jej f *% @ up!, Nebo pufu. Tato Mirabella lesk na rty bude moje první zaměření oběti:

Dostal jsem tento lesk na rty jako dárek od přítele, a pokaždé, když si pamatuji, že ho použiju, se s ním znovu zamiluji. To voní podobně jako mac vlákno (vanilka), ale to je místo, kde se podobnost končí – opravdu se mi nelíbí s příště a lepkavá textura mac vlákna. Lesk na rty Mirabella je non-lepkavý, hladký, vysoký lesk, hydratační a dlouhý dlouhotrvající vzorec v elegantní trubici se šikmým aplikátorem DOE-Foot. Iluze Shade je naprostá broskvová růžová barva s mikro-třmenem, který přidává tunu dimenze k rtům. Opravdu chci potěšit v této trubice lesku na rty, zatímco je stále použitelná (voní v pořádku a má stejnou texturu, jako když jsem poprvé otevřel), takže jsem nutil sledovat svůj pokrok měsíčně. Doufám, že dokončím tento lesk na rty do 6 měsíců.

Velmi vědecký, yo.
V současné době je to 1,40 cm vyprázdněn celkem 6,2 cm (7,5ml celkový objem). Toto je můj výchozí bod. Zkontroluju každý měsíc se stavovou aktualizací!

Je smutné, že tento konkrétní rty lesklý vzorec je přerušen (příliš špatný, opravdu jsem chtěl vyzkoušet mnohem více barev), ale Mirabella má nový lesk na rty volal Color Shine – Doufám, že je to podobný vzorec outshine, jen přejmenován a přebal.

Další položky v úvahu pro PUFU budou pravděpodobně více produktů rtů, protože mají tendenci vyprší rychleji. Jsem hrozný na rotaci barev na rty – jsem mnohem více apt na plácnutí na obyčejném balzámu rty, než se dostanu ze dveří.

Cokoliv se snažíte použít?

Sdílet toto:
Podíl

Klikněte pro e-mailem to příteli (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Pinterestu (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na Twitteru (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Tumblr (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na RedDIT (Otevře se v novém okně)

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

Pufu UpdateArlier v tomto roce jsem představil můj malý projekt, nazvaný projekt používat jej f *% @ up! (nebo Pufu pro krátké). Identifikoval jsem 2 produkty v mé skrýš, že jsem opravdu rád a potěšil používat, nicméně, oni byli zanedbáni a riskovali spiláž dříve, než se dostali nahoru. Tak jsem vyrazil …
12. května 2015 ‘Beauty ”

Různé make-up Purgeyou může vzpomenout, že v loňském roce jsem udělal epický make-up čistit! A dříve v tomto roce jsem vyslal základní make-up a čisticí výrobek na rty – běžné téma na těchto 2 kategoriích produktů je, že jsou to kapalné předměty, s typicky kratší životnost než prášky. Dnes mám …
21. července 2016In “krása”

Čerstvý výrobek na rty z roku 2016 pro někoho, kdo je samozřejmě ne-rtěnka junkie … Zdá se, že vlastním hodně produktů rtů. A všichni víme, že rtěnky nemají dlouhou životnost – opravdu, člověk by měl být hodit výrobky z rtů asi 18 měsíců po otevření. Jsem vinen z toho, že budu mít mnohem déle než 18 měsíců!
17. února 2016 ‘Beauty “

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *