Otázky a odpovědi: Už jste někdy udělali své zvýraznění úspěšně doma?

Dívka … peklo, ne, a legrační věc je, snažil jsem se několikrát několikrát, ale ukázalo se, že je to hrozné. SINGL. ČAS. Možná jste si myslel, že bych se po prvním pokusu dozvěděl, ale ne! Právě jsem se vrátil víc.

Vividě si pamatuji pomocí jednoho z těch boxovaných boxovaných robustních sad v polovině ’90s s mým bratrancem … kdo nebyl opravdu můj bratranec. Pokud jste Filipino, pravděpodobně jste to už předpokládali, protože když je někdo odkazoval se na jako váš “bratranec,” nemusíte k nim ani okrajově příbuzní. Dokud se vaše momie nebo tati znali, i tangenciálně, pak byli hned kopřiči “bratranci.”

REKLAMA

Ale i Digress!

Tato dívka (můj bratranec, který nebyl opravdu můj bratranec) a oba jsem měl Jet černé vlasy, a rozhodli jsme o tom, že to byl dobrý nápad použít zvýrazňující boxed sada pro blondýnky (ano, čtete to správně). Jeden z nás slyšel z kamaráda Pal, že kdybyste chtěli, aby se černé vlasy osvětlují, museli jste použít to, co používají blondýnky.

Souprava přišla s plastovým víčkem, kterou jste umístili na vlasy. Měl na něm tečky, a vytáhneš kousky vlasů přes tečky pomocí něčeho, co vypadalo jako háčkovaná jehla … všechny veeeeeeeery Scientific, jak můžete říct. Lol!

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Jen jsem si pamatoval, že se tam sedím v její sprchové místnosti s tím, že prasklou čepici na mé hlavě a kousky vlasů vyčnívajících přes něj a myšlení, že můj hříšek bude vypadat bombu. ?

Jsem si jistý, že skončíme s Oomopou Loompa Orange Strands a vypadalo to 100% hrozné, ale v té době jsem si myslel, že je to Sh * t.

Takže teenage mě odpověděl na tuto otázku, “Jo, udělal jsem své vrcholy, a byli naprosto úspěšní!”

Ale teď je to, “um, ne. Protože, holka, vaše vlasy byly vzájemně oranžové! Ale já vám odpustím, protože jsi nevěděl nic lepšího. ” HA HA HA!

REKLAMA

A co ty. Už jste někdy úspěšně provedli vlastní vlasové zdůraznosti doma?

Váš přátelský sousedství odvolání závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *