Obličej Primery: Shiseido a Cover FX

Nejsem odborník na obličej primery. Nemám problémy s nadace trvajícími na kůži, a nemám pokožku textur se týká, že primery typicky řeší (velký pór, nerovnoměrná kůže, nadměrná olejnatost). Až před několika lety jsem nikdy nepoužil obličejový základní nátěr, ale od té doby jsem to začlenil do rutiny kůže. Používám hlavně čelní primery jako další vrstvu ochrany proti prvkům.

Dnes přezkoumám 2 primery, které vlastním, a oni jsou pravděpodobně nejoblíbenější značky, které jsou obvykle přezkoumány online (Smashbox, výhoda, přesýpací hodiny), ale jsou dobré pro to, co potřebuje.

Shiseido rafinace make-up primer ($ 35 pro 30ml) je pěkný krotký základní nátěr – nemusí nutně vyplnit póry nebo řídicí olej, ale poskytuje pěkné plátno pro aplikaci make-upu nahoře. Není to příliš silikonové – y textury – cítí se jako lehký krém a nemá vůni. Má pinky béžový tón, který má jasný účinek (neopustí růžový odlitek jednou smíchán). Stejně jako u většiny primerů je malý produkt vše, co je potřeba. Dot to to na tvářích, čelo, nosu a bradě a míchání. Opravdu se mi to líbí a vícekrát jsem to odkoupil. Trubka bude trvat kolem 6 měsíců.

Zajímavá poznámka: Tento základní primer je prodáván v Kanadě bez jakýchkoliv nároků na SPF, protože Shiseido se rozhodl, že nemají to certifikováno v Kanadě, ale obsahuje přesně stejné složky jako americká verze (aktivní přísady na opalovací krém), směsí chemické látky (oktinoxate) a Minerální (oxid titaničitý) a nároky na SPF 21.

Ochranný primer FX SPF 30 ($ 38 pro 30ml) je nedávným objevem. A podle objevů, myslím, že jsem doslova objevil tuto tubu v mém šatníku uvnitř nákupní tašky pod hromadou ručníků. Myslím, že mi můj pal dal – nemám si kdykoliv odvolávám. Datum exspirace na této zkumavce je listopadu 2015, takže je to stále čerstvé. Obsahuje směs chemických opalovacích krémů jako jeho SPF, který není můj nejoblíbenější, ale jako extra ochrana pod mým minerálním opalovacím krémem, nevadí mi příliš mnoho.

Jedná se o jasný produkt Silicone-y, typický pro primery, které vyplňují póry a rozostřené linky a to je poměrně dobře (je to téměř neviditelné, když jsem byl aplikován, takže jsem musel kroužit tam, kde jsem ho aplikoval na zadní straně ruky). Zdá se, že také to pomůže udržet si T-zónu, aby se tak lesklé jako brzy. To má opalovací krémový typ zápachu, který je typický pro avobenzone. Líbí se mi, jak tento primer vypadá, ale nemyslím si, že je to dobré pro mou pokožku – všiml jsem si, že ve dnech jsem použil, jsem vyvinul několik červených teček na tváři. Nemohu 100% připisovat tomuto primeru, protože je to také alergie, takže cokoliv jde s mým obličejem! Ale budu pravděpodobně rezervovat tento základní primer pro dny, kdy budu potřebovat svůj základ, abych trval dlouho. Pravděpodobně bych to nekupoval, jakmile jsem dokončil trubku. Mám kosmetické pouzdro plné vzorku velikosti primerů, které musím vyzkoušet – nahoře mého seznamu je klarinský instantní hladký dokonalý dotykový nátěr, z nichž mám pár gwp sklenice.

Přestože oba tyto primery obsahují opalovací krém, nepovažuji je, aby měli dostatečné pokrytí, které mají být použity jako moje ochrana proti slunci. Drobné množství základního nátěru potřebného k fungování jako primery je činí k ničemu jako opalovací krémy. Vždycky použiju samostatný opalovací krém na obličej bez ohledu na to, zda můj hydratační, základní nátěr nebo nadace obsahují opalovací krém. Objednávka, ve kterém použiju péči o pleť, pre-make-up je následující:

hydratační mlha

hydrating serum

moisturizer

primer

opalovací krém

It may sound like I wear a lot of layers – and I suppose I do – but I allow each step to absorb before applying the next layer – they don’t look cakey once all blended.

Do you use a face primer regularly? Co je tvoje oblíbené?

Sdílet toto:
Podíl

Klikněte pro e-mailem na PAL (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Pinterestu (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na Twitteru (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Tumblr (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na RedDIT (Otevře se v novém okně)

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

Trash Stash: srpen 2015last měsíc byl doozy pro vyprázdnění, nemám ponětí, jak jsem prošel tolik: pojďme začít! Plné velikosti položek Shiseido rafinace make-up primer – $ 35 pro 30ml (obchodní domy a online) jsem udělal přehled o tom dříve a je to můj základní primer. Nepoužívám to každý …
3. září 2015 ‘Beauty ”

Favourites Lately: Late 2016This year I decided to do quarterly favourites so I’ve had lists for early 2016 (covering January to March) and mid-year (covering April to June), and now I’m showing my third quarterly favourites to cover July to September: It’s mostly summery products but a little bit of autumn is creeping in……
26. října 2016 ‘krása ”

What I’m Bringing to Japan (Travel Makeup)I’m a very light packer when it comes to makeup during vacation. I’ve learned over the years that I end up not using at least half of what I pack when I give myself too many options. While on holidays, I essentially sZaškrtněte na jeden make-up vzhled. Tady je můj make-up …
19. května 2016In “krása”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *