Má to, co jíte, máte viditelný vliv na kůži?

Zelená Juice čas!
No, jo, jestli jím pět liber smaženého kuře, moje kůže jistě nevypadá stejně jako, když jím spoustu zeleniny a ovoce a jídlo, které nejsou mastné.

Je tu podstatný rozdíl a já si všiml, že je to nejlepší. Nejvýznamnější rozdíl pro mě je, když dostanu dostatek vegetariánů a ovoce – v podstatě dost vlákniny a potravin, které nejsou zpracovány nebo smažené.

REKLAMA

Zdravější já jíst (a mnohem více vody, kterou piju po celý den), tím lépe se moje tělo cítí, a tím lepší je moje kůže vypadá. Je to Dewier, a moje jemné linie nejsou tak … jemné linie. Moje kůže také vypadá hladší.

Jedna věc, kterou jsem dělal hodně v poslední době pije zelené šťávy, což jsou většinou vegetariáni a vodu, takže nejsou tak vysoké v cukrech jako čisté ovocné šťávy. Teď se chystám udělat.

Jen mi míchám celou spoustu vegetariánů, nějaké ovoce a vodu (skoro, ať už mám kolem, ale typicky kombinace špenátu, kale, okurky, ananasu a hrušky, s mačkáním citronem, aby snížil travnatou chuť), A když mám jeden z těch, kteří konzistentně a nejím jako četné sušenky nebo tolik popcorn a nezdravé jídlo, moje kůže svítí.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Také si všiml, že když jím spoustu slaných potravin jako čipy a hranolky, mé tělo cítí hrubý, a moje tvář bude vypadat nafouklá.

Nemám opravdu žádné potravinové alergie, o kterých vím, s výjimkou občas na podzim, kdy jsou mé pravidelné alergie mimo kontrolu. V některých případech na podzim dostanu úly, když jím jídla s čerstvými bylinkami v nich, ale je to hit nebo miss, a nikdy jsem ho nepřiškl na konkrétní bylinky, takže nemám ponětí, které jsou zodpovědné.

Jednou jsem šel na alergistu, ale nebylo to testovat potravinové alergie. Bylo to pro sinusové alergie, a oni dělali kožní test, který v podstatě identifikoval, že jsem byl alergický na všechno – celá povaha. Lol!

REKLAMA

A co ty? Všimli jste si rozdíl v kůži, když budete jíst určité potraviny? A dělá určitý druh stravy lepší nebo horší?

Váš přátelský sousedství Charm Addict,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *