Šťastný Den díkůvzdání, příteli!

“Gobble Gobble!”

Je to dnes díkůvzdání dnes v U.S., stejně jako karty, El Hub, stejně jako já budu slaví s malým slavnostním svátkem díkůvzdání s velkým množstvím Turecka! krab!

REKLAMA

Ano, krab (snažíme se něco jiného).

Ale máme také některé z tradičních Fixinův taky, jako bychom máme nádivkou, brusinkovou omáčku, zelené fazolky, pekanový koláč, bramborová kaše (a omáčka, samozřejmě, kryty Purr) …

Nemůžu vzít úvěrovou historii pro všechno. Udělal jsem brambory, některé kukuřice, stejně jako připravil krab (tak to je těžké), nicméně některé z našich místních restaurací pomohly, což je kód pro, “některé z nich pocházely z celých potravin, stejně jako Costco.” Plán na den je zůstat v mých troskách tak dlouho, jak lidsky možný, sledovat fotbal (jíti niners!), Relaxovat, stejně jako začátek jíst v poledne, doufejme, že obtáhne stravovací část aktivit kolem 5:30, při které Point bych s největší pravděpodobností projde.

REKLAMA

Děkuji, jako vždycky, pro udržení mne podnikání, stejně jako pro uvedení s mým recenzím produktu bizareness (wow! Bizareness je opravdu slovo?). Zůstaňte v teple, stejně jako krásný den. brzy na slyšenou.

Vaše přátelské sousedství krásy závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *