Získejte drzlé s těmito obtížnými Candy Cheeky Tints

Obtížné Candy Cheeky Tints v Geisha, Surfer Babe, stejně jako bohyně
Cokoliv s frází “Cheeky” v něm je obzvláště nostalgic k tomuto odvolání milence, za předpokladu, že jméno mého blogu, dostat drzý, který jsem vyrovdělil několik let před “odchodem do důchodu.” Samozřejmě, když jsem slyšel, že obtížné bonbóny vydalo tvář výrobek na jaře 2016 nazvaný drzý odstín, byl jsem všichni uši.

Tvrdé bonbóny byla úžasná značka make-upu, kterou jsem nemohl dostat dostatečně jako doplnění, stejně jako je zábavné, aby si v průběhu času užíval ve stylu značky.

REKLAMA

Měním mě na paměti, že se chystám na lakování na nehty s hlídáním peněz s hlídáním peněz (já vám to neřeknu, když to bylo … protože to bude cítit se starověku), stejně jako láskyplně sbírat prsteny, které přišly s polishes v koordinovaném odstínu.

Hard Candy je drzá odstíny jsou součástí “nové vlny” vysoce kvalitního make-upu, který je zábava, ale neporušuje banku. Tyto odstíny jsou nabízeny v šesti odstínech a v každém $ 6, můžete se naprosto zacházet s veletrhem málo z nich bez ponoření do vašeho jarního fondu.

Zkontroloval jsem drzé odstíny jak s čistým, stejně jako s mými prsty, stejně jako zatímco čistá aplikace vypadala krásně, myslím, že mám rád malování prstů pro dospělé, stejně jako upřednostňoval mé lhůtě dané aplikátory.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Aby se zabránilo tomu, že se výrobek vyschnout také rychle, stejně jako konec nahoru s jedním skvrnami na každém tváři, který je tmavší než zbytek (tekutý červenat, stejně jako skvrny, dámy; všichni jsme tam byli), ujistím se, že dávám Produkt na mou ruku před výběrem barvy s prstem, stejně jako míchání do tváře. Zjistil jsem, že se všemi odstíny, to funguje nejkrásnější pro řízení pigmentu.

Nosit (spousta) gejšy na jablkách mých tváří, která se vrhla nad bohyně jako jemný bronzer
Hard Candyho drzá odstíny jsou voda na bázi tlustého gelového vzorce, který je snadno ovládán, a to jak při stírání výrobku z trubky, stejně jako použití. Konzistence je mimořádně jednoduchá, aby se míchala stejně jako trvá (mladík nejste) celý den.

Zvýhodňoval jsem bohyně používal silně pod mým základem, abych zahřál můj obecný vzhled, nebo na vrcholu nadace pro trvalý bronz, který mě pomáhá vypadat trochu méně, jako jsem právě strávil celý zimní čas v “arktické tundře.”

REKLAMA

Ale Geisha byl můj preferovaný červenat pozdě. Je to mimořádně přírodní flush, který mi připomíná trochu prospěšné tradiční benetint .. Je to nejlepší, stejně jako tak přirozené pro jaro.

Gelová struktura obtížných Candy Cheeking Tints

Hard Candy Cheeky Tints (vlevo doprava): Surfer Babe, bohyně, stejně jako Geisha
Nezapomeňte si přesně, jak jsem poukázal na to, že se jedná o to, že se jedná o zachycení z obalu (jinými slovy, nezachycete také najednou)? Věřím, že to může být jen to nejlepší. Za $ 6, obtížné bonbóny nebude šetřit, stejně jako vám poskytne whoping 0,67 uncí. Za předpokladu, že tyto zachycení z trubice, obal je mimořádně hygienický, což naznačuje, že tyto drážkové odstíny jsou vázány na dlouhou metodu, stejně jako poslední čas! (K dispozici nyní na Walmart.)

Oh, s ohledem na to, že jsme na téma červenat, jaký je váš preferovaný tekutý červenat vzorec všech dob?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *