Zoufale hledá přetrvávající polštář: 7 dní s Smith & Cult analogová mlha

Zoufale hledá přetrvávající polštář je série, kde nosím lak na nehty sedm dní a užívejte před a po fotky podat podmínku mých tlapek v průběhu kurzu týdne!

Na jednom bodě přes sedm dní jsem nosil Smith & Cult analogové mlhy na mých tlapách, počasí vzalo rozhodně tmavé, chladné odbočit …

Začalo to vypadat jako pád.

REKLAMA

Uzavřeli jsme okna a uvažovali o zapnutí ohřívače.

Také jsem začal v pece znovu v pořádku. Vystoupil jsem tři lasagnové (jeden byl dokonce bezlepkový, co-co!), Dvě banánové borůvkové ovesné pečivo, bezlepková pizza z costco, a dvě šarže ovesných čokoládových cookies. Opravdu, Smith & Cult by měly pojmenovat toto polsky “, když je zima, poněkud ponechte své @ss off”.

Přijetí všeho, co jsem udělal v úvahu, a zvažoval, kolik času jsem strávil smíchání, sekání a šlehání, zatímco na sobě toto polské, moje manikúra zůstala dobře. Bylo to ještě lesklý a poměrně bez chipu po pěti dnech, jen pár dings kolem návrhů prstů.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Skočil žralok poté, co jsem udělal třetí lasagnou a umyl jídla bez rukavic, což byl pravděpodobně, um … ne největší nápad. To je, když jsem opravdu začal vidět kousky polského štěpkování na základně pár mých nehtů (uděleno, nebyly to velké žetony).

Stejně jako já dělal pro svůj poslední sedmidenní experiment, jsem měl na sobě dva kabáty polštiny na základně Smith & Cult báze všeho, a nad ním všeho jako horní kabát nahoře. bod být izolovat polštář, aby se pokusil zjistit, jak se drží na skutečný život.

Také naposledy naposledy, jsem v průběhu sedmi dnů neudiskl vrcholový kabát, ale myslím, že kdybych měl, jako kdybych ho osvěžil v den tři nebo čtyři, mohl jsem to udělat tento mani alespoň jeden nebo dva více dní.

Myslím, že analogová mlha udělala skvěle, všichni lasagnas zvažovali! Plus, barva je rokle! Je to jedna z těch záhadných, nepolapitelných purplerů … ooh-la-la! Je to krém, takže není žádná směna ani perla nebo nic takového, ale v některých případech to vypadá jako narůžovělá fialová. Jindy to vypadá jako přímá švestka.

Určitě to znovu na sobě. ?

4 z 5 srdcí.

Smith & Cult analogová mlha: Den 1

Smith & Cult analogová mlha: Den 7

REKLAMA

Váš přátelský sousedství Charm Addict,

Karen

P.S.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *