Beauty Blender Battle

[Měl jsem tento příspěvek v návrhu režimu pro věky! Náhodné načasování, které by toto, ale žádný čas jako přítomnost!]

Odvolací mixér nemusí žádný úvod. Tyto horké růžové vajíčko ve tvaru houby stojí hnacích 26 dolarů a plnili zabil bb-houbky. Takže je $ 26 sponge 26x lepší než $ 1?

Po celá léta jsem odmítl podlehnout odvolacímu mixéru. Odolal jsem a dostal jsem Dupes, aby uspokojil mou kasační opravdovou zvědavost. Prostě jsem nemohl ospravedlnit platit 26 dolarů za křehký malý vejce tvarovaný kus pěny. Takže jsem dostal nějaký z eBay, a pár z drogerie, než jsem se konečně rozhodl dostat skutečnou věc během prodeje vibrace v roce 2013. Na chvíli jsem používal svou skrýš make-up houby. Pojďme se podívat na to, jak střelí původní odvolací mixér:

L až r [jsou zřízeny z nejvíce vzdušného / porézního (l) na nejmeznější / těžký (r)]:
• odvolací mixér (horká růžová) – $ 26 [Poznámka: Zaplatil jsem 26 dolarů za mou, ale vidím, že je to teď $ 28 – zatraceně ten kurz!] (Sephora)
• Mac Pro Performance Sponge (oranžová) – $ 24 (MAC)
• Quo míchání houba (fialová) – $ 5 (nakupující lék mart)
• Sephora Airbrush Sponge Mini (Teal) – $ 12 za 2 [koupil to během černého pátek prodej 2014] (Sephora)
• míchání houba z eBay (černá) – $ 1 (dodáno z Číny)
• Sada neuvěřitelně blodla (mincovna) – $ 12 pro 3 (Rexall)

Zde je to, co houby vypadají jednou navlhčené vodou (jak je doporučeno udělat před použitím pro aplikaci nadace):

A tady je animovaný gif ukázat rozdíl:

Byl jsem šokován, abych zjistil, kolik každé z houby rostlo ve velikosti, a to navzdory velmi odlišným texturám. Myslel jsem, že mnohem více hustší houba by neabsorbovala a udržovala tolik vlhkosti, ale oni to udělali. Ten zvláštní byl mac houbou (nejnovější k mé sbírce) – zdálo se, že buď zůstane stejnou velikost nebo dokonce trochu smršťovat po navlhčení.

Beauty Blender a Mac Pro Performance houba

Tyto 2 mají nejpodobnější pocit v ruce – velmi houbovité a vzdušné. Oba neudržují příliš mnoho vody poté, co byly navlhčeny, což je opouští pocit sušičky ve srovnání s ostatními houbami. Pro mě, zatímco odvolací mixér dělá nadaci vzhled airbrushed a hladký, zjistím, že absorbuje v poměrně trochu produktu díky své porézní povaze. Mac houba se chová podobně, ale jsem se potěšila potěšení v konce tvaru kužele pro štěrbiny a širší základnu pro větší míchání povrchu. Tyto 2 jsou nejdražší, s Mac pouze 2 dolary méně než odvolací mixér.

Měl jsem původní odvolací mixér po dobu 2 let a je vyvinuta malá slza – musím si všimnout, že vždycky nosím mytí mytí mytí mytí mytí všech mých hubů, takže mé nehty nejsou neúmyslně kopat do nich.

Mac houba je mnohem mnohem více texturovaně ve srovnání s původním odvolacím opravným systémem – má také větší základnu.

Quo míchání houba a Sephora Airbrush houba

Nejenže jsou tyto 2 podobně ve tvaru, ale také mají podobné textury – jsou to houbovité, ale lehce pevné. Chci říct, že budu říkat tyto houby “Goldielocks” s ohledem na to, že jsou to nejlepší z obou světů – nejsou ani příliš měkké ani pevné. A dodávají airbrushed vypadající smíchání bez zachování přílišného produktu uvnitř houbů. Tvar tykev z nich je skvělé, protože základna jsou mírně plošší, takže pokrývají mnohem více oblastí, ale stále mají zaoblený okraj, který pomáhá difúzet nadační aplikace.

Pevnost také naznačuje, že se snadno neroztrhávají – moje quo houba byla silná po dobu nejméně 3 let a nedávno je to jen vyvíjeno rip.

Textura kasačního opravného prostředku a quo je zcela podobná.

eBay houba a souprava neuvěřitelně mixér

Tvar-moudrý, oni jsou téměř identičtí k odvolacímu mixéru, ale jsou to nejméně jako původní kasační opravný prostředek v tom, že jsou velmi husté a nemají mnoho dává, takže se necítí dobře na kůži. The texture of these are the smoothest as well – less spongy and almost silicone-y feeling. Ty si udržují většinu vody v houbu, když jsou navlhčeny, takže neabsorbují mnoho nadace, což je plus. Nicméně, oni často táhnou nadaci z kůže, když se odrazily na kůži. Celkově se jedná o průchozí nadační houby, ale nedodávají jako bezchybný z povrchu ve srovnání s nimi ostatní.

Tento blázen je dlouhotrvající – měl jsem tuto houbu po dobu nejméně 4 let a je to právě vyvinuté malé slzy – zvažuje to jen stálo mě jen $ 1, není to vůbec špatné!

Můj závěr? Vlastně se mi líbí moje quo míchání houba přes odvolací mixér! Má mnohem více “tělo” a ponechává vodu o něco lépe tak, aby příliš moc absorbovalo mé nadace, zatímco kasační opravný prostředek má velmi suchou texturu a namočí příliš mnoho výrobku. Textura quo je zcela podobná odvolacímu mixéru, vytváří velký hladký airbrushed pohled na kůži. and the Quo is only $5 compared to $26 for the appeal Blender – it’s a no-brainer. And if the fact that it is regularly out of stock at tSkladuje je nějaká indikace, myslím, že hodně lidí tam miluje quo houbou. [Bohužel, Quo je kanadská značka – Jako 2. alternativa si myslím, že Sephora Airbrush houba na 15 dolarů je srovnatelná s odvolacím mixérem!]

Poznámky:

• Jednou v době, kdy jsem měl skutečné techniky zázrakové pleti houba, ale zatracená věc se na mě rozpadla po několika málo mycích, takže jsem ho hodil. Z paměti, měl mnohem více vzdušnou texturu, někde mezi původním BB a quo, ale bylo to tak neuspokojivě chvelné. Neřekl jsem si zejména tvar – plochý okraj nebyl tak dobrý jako křivka tvaru vajec pro míchání. To také není tak levné – to stojí $ 11 každý.

• Snažil jsem se dostat ruce na verzi Sonia Kashuk – Slyšel jsem, že je to velká alternativa k odvolacímu mixéru a mám podezření, že je pravděpodobně podobné Quo’s. Ale je to také na mnohem dražší straně, na 10,50 USD, a neustále mimo sklad.

• Použil jsem k mytí make-up houby jednoduše v mytí nádobí (svítání je lepší než sluneční světlo), ale pak jsem objevil daiso puff a houbovitý detergent. Tato věc je úžasná! Odstraňuje veškerý základ z houbů, a to dokonce odstranilo některé ze skvrn, které jsem měl. Všimněte si, jak vypadat všechny mé houby? Je to kvůli tomuto drahokamu! Zde jsem dostal důl z asijské kosmetiky obchodu za $ 7 (80ml láhev), ale je to normálně jen $ 2 z obchodu daiso (žádný v blízkosti mě!) Také, implore vás – Prosím, umyjte si make-up houba po každé jednotlivé aplikaci – pomocí špinavé houby je Jen zve bakterie a možné rozdrcení!

Doufám, že jste našli tento užitečný! Jste fanouškem původního odvolacího mixéru? Nebo se vám líbí cenově dostupnější alternativy?

Sdílet toto:
Podíl

Klikněte pro e-mailem to příteli (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Pinterestu (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na Twitteru (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Tumblr (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na RedDIT (Otevře se v novém okně)

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

Metody aplikací (+ nástroje) Bylo to skvělé čtení každého je slavnostní sváteční články, ale v tomto roce prostě nezdá, že nemám nic Christmas-Y přispět. Mám pocit, že jsem pokryl všechny vánoční témata v letech minulosti – pokud chceš nějaké slavnostní články ode mě, mít čtení mých blogmas článků od …
20. prosince 2017 ‘Beauty ”

Blogmas Day 3: Dárkové ideyThis není jen jakýkoliv ol ‘dárek nápady post – zaměřím se na nápady na dar pro odvolání narkomanku – protože to je to, co vím nejlepší! : P Existují 2 myšlenkové školy na dárek dávat pro odvolací položky: Získejte funkční věci, které znáte, že osoba používá nahoru a …
3. prosince 2015 ‘Beauty ”

Skutečné techniky Miracle Complexion Sponge vs AliExpress Dupei koupil aliexpress Dupe k reálným technikám Miracle Complexionová houba v lednu loňského roku a stálo to jen 0,70 dolarů. : D Ale v nákupu pro mě skutečně porovnat, jak to vypadá a cítí proti skutečné věci … musel jsem dostat skutečnou věc: cenu za …
25. května 2017 ‘krása “

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *