NARS ISOLDE EYE DUO v akci

Poznámka k vlastnímu: Noste Nars Isolde častěji. Tento příspěvek z roku 2015 trochu fouká mé mysli, protože nemůžu uvěřit, že jsem vlastně měl 25 minut na make-up! Stále miluju Isolde teď stejně jako já.

Nehrál jsem druhý den, když jsem řekl, že jsem v poslední době o Nars Isolde. Jak to i Nars Cordura (milovat vás, C !!!) Byli jste dva z make-time oční make-up BFF pro týdny, a to i když jsem většinou dostával přes toto zimy, a chtějí znovu nosit více make-upu, já Stále nemám trpělivost sedět ještě 45 minut a míchat šest různých tealů, dokud se moje prsty nevypadnou, víš?

Tento týden jsem používal časovač na mém iPhone v dopoledních hodinách, abych se vrátil dovnitř.

REKLAMA

Než dokonce začínám, ale udržuji všechny základy, jako je nadace, řasenka a korektor, atd., V malém boxu vedle mého stolu, takže neztrácím časem lovecké věci. Pak jsem také vložil jakékoliv produkty očí a rtů, které plánuji nosit ve stejné krabici.

Líbí se mi strávit lví podíl na 25 minutách na make-up očí, takže se vrátím na některé věci a trávím méně času na kůži, což je důvod, proč více mých pih se prohlíží v těchto fotkách než obvykle.

Tady je pohled, který jsem včera nosil s Isolde k salónu (konečně jsem dostal vlasy, Yay!), Protože tam nebyl žádný způsob, jak jsem seděl, že tam sedím v zrcadle po celou dobu, aniž by byl něco maličký něco na mém hrnku, lol!

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

K dispozici je úplný členění produktů níže, ale v podstatě jsem jen smíšil Isolde je lehčí broskvou zlatou stranu s měděnou stranou, pak to dal to na víčkách. Pak jsem přidal dva teplé hnědé v záhybu – první světlejší hnědý, pak tmavší odstín pro větší hloubku. Pak jsem přidal nějakou černou vložku a spoustu řas, před dokončením neutrální broskvou růžové tváře a rty.

REKLAMA

Ne tak vzrušující jako třpytivý smaragdový zelený pohled s falešnými řasami a celou sadou a cavroodle (bronzer, zvýrazňovač, atd.), Jistě, ale víte, co? Někdy mám opravdu rád na sobě tento druh make-upu (častěji než ne). Nemůžete se pokazit s každodenním neutrálem.

Make-up nošení v tomto pohledu

Boty – Urban Decay Brow Beater ve tmě, Anastasia Clear Wrow Gel

Oční stíny – NARS ISOLDE (víčka), Mac měkký hnědý (Crease), Mac Saddle (spodní záhyb a dolní řada)

LINER – MAC DIMOLDER

Lashes – NARS Audrouse Mascara

Tváře – neutrogena zdravá kůže červenat ve 20 pulzujících

Rty – Mac Pro Longwear Lip tužka v Oh Honey! a VAMPLIFY GLOK V SPANKINGU HAUTE

Nadace – Mac Waterosive Foundation v NC42

Prášek – MAC mineralizace Skinfinish přirozené v střední opálení

Vaše přátelské sousedství krásy závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *