Nejnovější odvolání dostane

nejaktuálnější tah!
Uvědomuji si jen teď, když jsem ještě nekoupil jednu odvolací věc, kterou jsem opravdu potřeboval dostat tento týden (Ilia Eyeliner nahradit ten, který jsem skončil). Stále jsem to nedělal Sephora. Povzdech. Udělal jsem zvládnout, abych se držel nějaké věci na cíl, stejně jako Ulta nahradit jiné produkty, které byly nízké, i když!

SIDE POZNÁMKA: Zatímco jsem byl v včera v Ulta, zaslechl mám maminku říkat svého dospívajícího dítěte, že ona byla hotová, stejně jako 45 minut byla spousta času vyzvednout lak na nehty, stejně jako oni potřebovali jít, jako, stejně jako NYNÍ. Ahhh! Bude to někdy stejně jako Connor?

REKLAMA

Anywho, já jsem dostal láhev Zoya odstranit + (pracuje fantastická na třpytí), stejně jako oleje čistící prostředek, který je pro mě nový, tula pleť #nomakeup doplnit čistící olej. Snažil jsem se to včera v noci stejně jako věřím, že to mohu vrátit. Nebylo to bodné oči (yay), ale poté, co jsem ho opláchl, oči mi cítily suché, stejně jako trochu svědění.

Upřímně, nechápu, proč se snažím o nové čistící oleje, když chápu DHC Jedním z nich je bomba tečka com. Chápete přesně, jak to je, když jste lover odvolání; Už můžete něco fantastické, stejně jako to funguje, vždycky jste vždy na hledání objevovat další nejlepší věc.

Na vlasy. Chtěl jsem chvíli vyzkoušet funkci odvolání, takže jsem naposledy popadl několik věcí z cíle z vlnité vlasy linie: šampon, maska ​​vlasů, dva boosters (jeden pro teplé zabezpečení, stejně jako jeden Bažující se Frizz), stejně jako údržba v odzácení.

REKLAMA

Už jste si v poslední době koupil?

Vaše přátelské společenství odvolání závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *