? bronzová záře? Zde je vaše nové #beccabffs.
Kdykoliv uvidím Kardashian-související make-up produkt (který je, stejně jako každých pět vteřin, Amiright?), Vzpomínám si, že Krazy sen měl před několika měsíci, kde Kim a já jsme se dostali do katgu k klenotům. HA HA HA! Ano, to bylo ořechy. Myslím na ten sen pokaždé, když nosím kolekci #beccabffs.

Kolekce #beccabffs je nová, le a k dispozici nyní se dvěma práškovými paletami, volným zvýrazňovačem a čtyřmi rtěnky. It’s a collab between Khloe Kardashian and her bestie Malika Haqq, and even though I have feeeeeeeelings about the Kardashians…I guess if there were any of them I could remotely relate to, it would probably be Khloe, because she does have that biting sense of humor. A já to vím, protože jsem marathoned první dvě sezóny Kuwtk, zatímco Connor byl novorozenec a já jsem byl na všech hodinách krmení.

REKLAMA

Jsem nc42, btw.
Nošení vyrobené s láskou Khloe Palette na tvářích a očích a Amor je luk rtěnka na rtech.
Beccaova atmosféra je obecně pláž-Babe-sete-sete-Secret-Secret-Runway-model, a jsou konzistentní o tom. Nestydatě přijmou teplou, bronzovou, zvýrazněnou kůži a zářící víčka a rty, a líbí se mi ten typ make-upu, takže to pro mě nedostane nudné, ale vidím, jak se mohou zdát jako jeden trik poník, pokud to není tvoje věc.

Na první červenat, # Beccabffovy barvy se mohou zdát velmi podobné barvám z předchozích sbírek jako Becca X Chrissy (nejlepší), ale opravdu jsou jiné. Čtyři teplé odstíny v provedeném s láskou Malika Palette ($ 44) jsou například hlubší a tmavší verze Becca je obvyklý klasický bronzový vzhled, a vyrobený s láskou Khloe palette (také $ 44), zatímco stále teplý, má Překvapivě neutrální Matte Bronzer v něm, který je neobvyklý pro startování Becca.

Takže, jo, rozdíly jsou jemné, ale jsou tam.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Balení je trochu neohrabaně … ale prášky samotné vykonávají jako olympijské gymnastky. Také jsou typické becca multitaskers, takže je můžete nosit na tvářích, očích nebo, sakra, po celé tváři, pokud chcete!

Vidět mramorování? Trochu vypadá jako přesýpací hodiny okolní červenat a bronzers, že? Dostanete to stejné lehčí než-ovzduší s těmito prášky, kde si nemůžete ani vidět zrna na kůži, ale liší se z hlediska třpytky. Ambienty jsou známé pro jejich jemnost a jemné tyto nejsou. #Beccabffs se otočí o perlu, takže se musíš opřít do záře, chcete-li tam jít.

Jsem s tím úžasný, protože perleťové částice jsou v pořádku, takže mé póry jsou jako “coo”, coo ‘… můžeme s tím pracovat. ”

Ze čtyř $ 24 rtěnek, jsem opotřebovaný neutrals zatím (velké překvapení).

Jen málo rychlých věcí:

Ochutnávají a vůně jako hnědý cukr (ale není to ve tváři nebo sladkém sladkém).

Na vzorci spektra jsou na tlusté a suché straně, takže tyčinky trochu přečtěte, když je aplikujete, ale myslím, že rozšiřuje dobu opotřebení. Dostanu mezi tři a čtyři hodiny.

Nemám žádné problémy s nimi usazováním do linek na rty, yay!

Poslední věc: Volný zvýrazňovač ($ 18) má off-the-grafy lesklé perly a bronzed Gold Shimmer, a to není moje věc, ale pokud máte rádi vysoké napětí, podívejte se dále.

If you’re so inclined, you can find the collection now at Ulta and wherever BECCA products are sold.

Rowing, rowing, rowing…

So…the gym I go to for HIIT classes a couple nights a week just got these really amazing rowing machines that are, well, really amazing to me because you can move them around and store them upright, so they hardly take up any space, which I’m fascinated by for some reason…

Anyway, in my mind, I see myself as a competitive rower, but when I actually get on a rowing machine, I’m all sorts of awkward.

Yeah…I don’t look anything like these Olympic rowers when I do it.

Limbs are flying all over the place, and my butt is always *this close* to falling off… I think I’m doing some things right, but I’m pretty sure I’m also doing some things wrong, LOL. My HITT teacher told us last night that rowing is about 60% lower body strength and 40% upper body, and the key is to stay upright, push hard with your legs and pull hard with your arms.

OK.

I tried to do those things last night, but between trying to concentrate on my technique, and the pressure of the two-minute sprints we were doing, it was just a hot mess. There were several moments when I could’ve used a harness, because I almost fell off the seat!

REKLAMA

Needless to say, if you row, or if you’ve rowed in the past and have any tips for me, please pass them along, because I could really use your help.

Vaše přátelské sousedství krásy závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *