Outfit dne: Halogen Katrina botičky v akci s kočkovou ženou autorizovanou černou, stejně jako zlatou antropologie Panthrope Gown

Halogen Katrina botičky v akci!
FYI, váš synovec může být světově proslulý celosvětový kajtový supermodelka, ale když se týká koučování kitty (a lidských) modelů, není přesně chybět J.

Odpoledne jsem si vzal svůj nový halogen Katrina Katrina ven pro točení, stejně jako když jsem se ptal na záložce pro několik rychlých modelářských ukazatelů, nebyl moc pomoc.

REKLAMA

Já: Co mám dokončit s rukama, záložkami!? Nikdy nechápu, co cítí s rukama. Měl bych je dát do kapsy, jako je tento, nebo mít je po mých stranách, nebo si zřídí klopy, jako je to benetton komerční? Nevím! POMOC!

Záložky: MrROW …

Já Co? Můžete být o něco konkrétnější?

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Záložky: Meeeowwww. Pffft-pfft!

Já: um, ok.

Mám pocit, že se držel zpět. Nevím. Možná nechtěl vystavit své modelovací triky, nebo jen viděl mě jako úplný promrčení svého času.

Každopádně to je pátek stejně jako všechny, dnes jsem šel s “kočičí ženou na vrcholu víkendového stylu pro mou oblečení.

Já jsem spároval černý, stejně jako zlaté panterhere šaty od antropologie s starobylou džínovou bundu z prostoru, který jsem měl za roky zillion.

Hmm … možná bych měl telefonovat zavolat sako “vintage” místo “starověkého”. Zdá se mnohem důstojnější.

WhATEv, je to hella starý, ale stále se hodí, tak proč ne?

Na celkem outfit, přidal jsem Katrina botičky, tyrkysovou stejně jako zlatý přívěsek šťastný, stejně jako zlatý náramek (omlouvám se, nemohu mít na paměti návrhář).

Toto kočičí žena šaty je jedním z mých preferovaných věcí v mém šatníku. Je to extrémně poofy v pase, který se mi líbí, protože je to typ náladové, ale můžete ji spárovat s namontovanou bundu s štíhlejší siluetou, aby to vypadalo mnohem více zefektivnit / působit proti poofy-ness.

Ach! Stejně jako má kapsy, které přidávají k jeho úžasu. mnohem více prostoru pro kočičí pochoutka, co-co!

Pokud jde o Katrina botičky, jsem s nimi opravdu spokojen. Podpatky jsou čtyři palce, nicméně boty nejsou vůbec vlézané. Pro pár patel je to vysoko, jsou opravdu docela stabilní i robustní.

Vždycky hledám metody, stejně jako techniky, abych vypadal vyšší (jsem jen 5’1 “), stejně jako se mi líbí přesně, jak se zdá, že štěrbina v přední části boty prodlužují nohy, když je nosím šaty. (Chápu, že SLIT Type podobně dělá mé nohy vypadají, že se chystají vyskočit, ale zůstávají tam).

Vzhledem k tomu, že jsou spíše vysoké, nechtěl bych jít na den trekkingu kolem muzea nebo cokoliv jiného, ​​ale jsou stále docela pohodlné – víte, pro paty. Můžu si jen vyzvednout ještě jeden pár v nahý.

REKLAMA

Vysoce doporučeno. Vyzkoušejte je, pokud se vyskytnete, abyste se objevili u Nordstroma.

Vaše přátelské komunitní kouzlo závisí,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *