Co je v mém tašce … a Connorclaire.com Clue # 4!

Věci, které v současné době nosím v tašce, a další Connorclaire.com vodítko
Protože jsem voyeur jako taková a láska vidět, co je v OPP (Peněžci jiných lidí), tady je to, co je v mém hlavním sáčku, a tady je také další Connorclaire.com vodítko …

Samozřejmě, že moje důvěryhodná Kate SPADE Grand Street Layton Wristlet je tam.

REKLAMA

Samozřejmě.

Protože bych do něj mohl vyrábět celý internet, a tam bude stále prostor pro služby záložek.

A nikdy neopustím domov bez mého iPhone a pár slunečnic (to jsou Le od nábřeží Austrálie, která byla připravena příliš tváří).

Co se týče odvolacího dobroty …

(Nelze zapomenout na odvolání dobroty.)

Jsem Rollin ‘s Elizabeth a James Nirvana Bourbon Rollerball, dvěma trubicemi z rtěnky (NARS audidní rtěnky v Apolinu a Stefania), trubice Mac Viva Glam Ariana Grande 2 LIPGLASS, MAC mineralizuje Skinfinish přirozený v střední zlato a Le Obličej kartáč z Guerlain.

A pro to, když se moje vlasy dostanou nepoddajné (jako tak typicky), také nést dráp klip a vlasový pás.

Je to vždy dobré mít také dobré vyčištění akouter pro správu neočekávaných potravin / saních / slinutých situací, takže mám také burp hadřík (tohle z Adenu aden a anais), některé mokré ubrousky, křičet ubrousky a malou láhev dezinfekční prostředek na ruce.

Moje důvěryhodná Sony Point-and-Shoot Cam (první-gen RX100) také přichází se mnou spoustu času, protože je menší než DSLR, ale mnohem lepší než můj iPhone.

Měl jsem tenhle s ohledem na to, že zhruba svítání času, a je to všechno poškrábaný a obarvený, ale stále funguje perfektně. Ta věc je postavena jako tank!

REKLAMA

A to je to, co jsem se dostal dál. A co ty? Co je ve vaší hlavní tašce Ideální meow?

Váš přátelský sousedství odvolání závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *