Zde jsou některé motivační videa, která se mi líbí. Vřele doporučuji tyto – zejména je sledovat první věc ráno (to je klíč!). Doufám, že najdete něco, co vám to mluví.

Vzali jste si někdy podívat na vaše ranní rutiny a přemýšlel, jestli je něco, co můžete udělat, aby se vaše ráno lépe? Přemýšlel jsem o tom hodně a hledám způsoby, jak pomoci mým dní začnou na dobré poznámce …

Jedna věc, kterou jsem nedávno přišel ven (a přeji si, abych se dozvěděl dřív!) Je to krmení mé mysli brzy v den je super důležitý. Vypadá to jako všechna média, kterou konzumují na začátku mého dne nastavuje tón pro všechno, co následuje.

REKLAMA

Scrollin ‘, Scrollin’, Scrollin ‘

Jmenoval jsem si, že jsem v dopoledních hodinách nepodařilo se posoudit sociální média. A musím sledovat svou spotřebu, upřímně řečeno. Jinak se cítím poražen, rozcuchaný, nervózní a rozostřený.

Právě teď, více než kdy jindy musím také řídit svou spotřebu dobrých zpráv, stejně jako sledováním nebo poslechem inspirativního a motivujícího zvuku a videa.

Je to asi dva měsíce, co jsem začal pravidelně dělat, a pravda je řečeno, to se cítil Super sýrový zpočátku (jako jsem byl karikatura v sobotní noci Live Skit nebo tak něco!), Ale teď jsem plně na palubě s tím.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Tento vole!

Chvíli mi to trvalo …

Nyní, každý den poslouchám nejméně 10 minut něco “motivačního” (“Air Quotes”).

Netrvalo dlouho, než si všimnete rozdíl v sobě. Po pouhých týdnech řízení mého příjmu “špatných” novinek jsem se začal cítit více zaměřenější, mentálně silnější, méně ohromen a úzkostný a obecně šťastnější.

To vše přišel po sledování několika rozhovorů se Spanx generálním ředitelem Sarah Blakely, vlastní podnikatelka, která mě inspiruje. Často mluví o tom, jak když byla na střední škole, její otec jí dal sadu pásek motivačního mluvčího Dr. Wayne Dyer volal žádnou limitovou osobu, a kdykoliv se otočí v jízdě v autě, má pásky hrát pozadí. Nakonec říká, že tato slova, která neustále hrají, učila její životně důležité lekce, která jí pomohla uspět (jako učení, jak zobrazit selhání jako dobrá věc).

Kdykoliv máte volný okamžik, stiskněte tlačítko Přehrát

Začal jsem nasloucháním různých projevů Wayne Dyer, a to vedlo k jiným motivačním projevům / videům. Není to tak, že to trvá další čas z mého rána, protože hraju je v pozadí, zatímco já dělám jiné věci, jako když si čistím zuby, mytí obličeje, dělat postel, obléknuté nebo dělat snídani. A obvykle poslouchám jedno video na zasedání, které obvykle trvá asi 10 minut.

Zde je několik na mém současném playlistu …

REKLAMA

Na vtip by to mohlo nejprve cítit Corny. To plně uznávám. Protože to určitě udělal pro mě, ale pokud na to udržujete, můžete se o tom, že se cítíte lépe v dopoledních hodinách a po celý den. A možná budete dokonce začít vidět více dobrých věcí v místech, které jste si nikdy nevšimli.

Vaše přátelské sousedství krásy závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *