Aktuální nadační rutina -> Vše o této základně

OK, je to pravda, zdánlivě mám novou základovou rutinu každé dvě sekundy, protože jsem rád věci po celou dobu přepínat. V poslední době jsem využil poněkud různých combo některých starých favů, stejně jako jsem dostal velkou zajímavosti o tom, co jsem dělal s kůží. Takže předpokládám, že to pracuje pro mě! Zde je produktový sestavu v nákupu od začátku dokončit …

Mac Fix +: Několik spritzů na holé pleti

Mac Prep + Prime Natural Radiance: Jedno čerpadlo používané kolem tváře

MAC mineralizace TimeCheck Lotion: Jedno čerpadlo na mastné oblasti (čelo, nos, brada)

Mac Studio Opravy Fluidní základy v NC42 smíchané s několika kapkami pinklite Strobe krém (1-3 extrémně tenkých vrstev)

Charlotte Tilbury magie pryč kapalný korektor ve stínu 7 (pod očima), stejně jako odstín 8 (na tvářích, stejně jako kolem nosu)

MAC mineralizace Skinfinish přírodní prášek ve zlatém tan

MAC FIX +: Několik mnohem více sprejů kromě práškových výrobků bylo použito (prášek, červenat, bronzer, zvýrazňovač atd.)

Zavolám tu základu středně-pokrytí. Ochrana je jen nesmělá plná, stejně jako se mi líbí, že se tato combo necítí těžké, ale stále je tu dostatečná ochrana, aby se dokonce z kůže.

REKLAMA

Ačkoli to trvá čas. Absolutně mnohem více než jednu minutovou úlohu s tónovaným hydratačním prostředkem, stejně jako korektor používaný s mými prsty, stejně jako vykopaný s čistou nebo houbou (což je rovněž absolutně legitimní proces, avšak rovněž absolutně odlišný vzhled).

Jestli půjdeš tuto cestu, navrhuji dělat pár věcí …

1. Počkejte na svůj obchod s primerem

Obvykle aplikuji svůj obchod s nátěrem na začátku mého make-upu, pak obočí obočí, stejně jako očí, abyste poskytli čas primeru absorbovat. Jestli jsem ve spěchu, počkám minutu nebo dva, stejně jako pak blot dolů, jak jen mohu s tkáně nebo papírovým ručníkem, ale obecně chcete, aby byl základní nátěr úplně absorbován, takže může to udělat věc. Nechcete skočit na další kroky, zatímco sedí na vrcholu kůži.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

2. Tenké vrstvy jsou klíčové!

Oh, kouzlo tenkých základových vrstev. Mohl bych o tom mluvit o věky, ale tady je to GIST IT: Pokud jdete na velké množství ochrany, ale nechcete, aby vaše základní make-up vypadal jako poleva dortu, využívá několik tenkých vrstev základy a / nebo korektury , spíše než jen stohování tuny produktu na holé pleti.

Tenké vrstvy vám poskytnou ochranu, kterou chcete, aniž byste se objevili jako těsto.

To trvá čas stejně jako úsilí, i když …

Aplikujte každou tenkou vrstvu prsty nebo houbou nebo kartáčem, stejně jako smíchejte ji s čistou úlomkem (chcete dostat vrstvy co nejblíže kůži). Počkejte také na předchozí vrstvu, aby se suší (alespoň minutu nebo dva) před použitím dalšího, stejně jako opakování, dokud se nedostanete k požadované ochraně.

Je to jako chodit s kozou v náručí …

Ne, že jsem někdy přivedl kozu v náručí, ale obrázek by to bylo podobné tomu nebo cvičit s pískem … což je to, co jsem včera v posilovně udělal.

Pondělí, stejně jako ve středu jsou moje třída třídy, stejně jako i když jsou třídy brutální, dívám se na ně pro mnoho důvodů, z nichž jeden je od té doby, co se na chvíli zaměřuji na sebe, stejně jako podobně Protože nezírám na obrazovku.

Jsem v mé hlavě po celou dobu dlouhý, stejně jako je to vyčerpávající, ale když jsem v hiit třídě, i když je to fyzicky velmi těžké pro mé opotřebované 40-něco těla, rád se musím soustředit na dýchání I do burpies (which truly are the devil’s work!). It’s really kinda fun for me.

I understand — craziness.

Anyway, last night we did reverse alternating lunges utilizing a sandbag…

OHEMGEE. This is what they look like:

This woman is a bad-@ss since she’s utilizing — not one, however two sandbags! I only utilized one, as well as I might barely function. just to get with it, the entire time I was doing them I pretended that the sandbag was a goat named “Beatrice,” as well as I had to bring her across a field to return her to her infant goat.

REKLAMA

Ha ha ha! You gotta do what you gotta do.

Vaše přátelské společenství odvolání závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *