Jaká je nejvýznamnější část vaší knihy kouzla (oční stínové hadice, palety, rtěnky, laky na nehty, červenat se atd.)?

Mám pocit, že když jsem na to vzhůru, tvůrci toho show hoarders show přijdou a dostanou mě, ale co sakra! – Miluji palety oční stíny.

Kdo ne, že? Ale myslím, že je možná milovat o něco víc než obvykle … protože jsem na ně držel navždy, a já si říkám, že je to v pořádku, protože prášky trvají tak dlouho (i když vím, že odborníci říkají, že jste Očekává se, že je po určitou dobu hodit), a to i když budu držet paletu navždy pro “archivní” účely nebo nostalgii, je to naprosto v pořádku.

REKLAMA

Jen se mi líbí myšlenka otevřít kompaktní a mít všechno nejlepší tam (myslím, že jsem se ještě líbí mnohem víc než singlů). A když mají také speciální limitované ediční barvy, jako kdyby je to oční paleta od prosince 2005, a to má jednu barvu s fialovými jiskry, které prostě nemůžete najít nikde jinde – to mi přináší úžasnou radost.

Z vrcholu mé hlavy, a vím, že je to tak klišé, ale miluji o.g. Nahá paleta – první první – a Chanel Kaska Béžová (OMG! Proč to rozeberou!?).

Ach! – A mám tuto jednu limitovanou edici paletu z Mac, a to tak není vzrušující, ale po celou dobu ho používám. Je to Rick Baker Monsterova nevěsta – myslím, že jsem o tom mluvil dříve – ale to má klub, Brun, uhlík, některé jiné věci … jen věci, které používám po celou dobu.

Ve skutečnosti je to vlastně rozbité. Top spadl, ale stále ho miluju.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

A pak je tu úžasný Mac Brooke Shields Gravitas Palette, s šedým balením, a to má všechny ty úžasné neutrály, z nichž žádný není příliš chladný nebo teplý …

Jiné než palety očí stínu, musel bych říci, že vůně jsou druhé podstatné části mé sbírky, protože miluji lahve a vůně je pravděpodobně můj nejlepší smysl.

REKLAMA

A co ty? Jaká je nejvýznamnější část vaší knihy kouzla (oční stínové hadice, palety, rtěnky, laky na nehty, červenat se atd.)?

Váš přátelský sousedství Charm Addict,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *