Sobota Surfing: 22. července 2017

Meow, je to Caturday!
Jsem jednostranně vyčistit sekci kočičí žena hrnec v Marshalls! Zjistil jsem, že jeden rozkošný na peníze zabalte tajně skryta za stěnou non-cat-themed hrnky. Je to 10 jahodová ulice, stejně jako bylo jako 5 dolarů! Nemohl jsem říkat č. … Na této poznámce, potěšená Caturday! ?

Dnešní zkušenosti pro mě bude zahrnovat tento pár jiskřivých růžových kolečkových bruslí, stejně jako moje příjezdová cesta … ideálně tweet později z pohotovosti.

REKLAMA

Modlete se za mě.
Zpátky v den, byl jsem docela skvělé na kolových botách a … UGH! Promiňte. Záložky se dostanou do mého grilu. Předpokládám, že to byl jeho metodou chtít tě taky potěšeně.

Každopádně jsem využil strávit spoustu času na kolečkových bruslích, stejně jako válečkové lopatky zpět v den. Na jednom místě jsem byl tak věnován mému kolečkovaně, že jsem je držel v autě, stejně jako někdy, zatímco jízdy kolem, kdybych viděl náhodnou oblast, která vypadala obzvláště skvěle pro ostřím bych vytáhl, stejně jako je Mezihlédnout!

Ale já jsem nebyl na dvojici v téměř 20 letech … a jsem souběžně extatický, stejně jako strach vyzkoušet tyto brusle. Zajímalo by mě, “Co když poruším nohu? Nebo kyčle? Pak bych nebyl schopen přivést kojenec nebo kočičí nahoru, stejně jako po schodech! ”

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Dokážete mít na paměti naposledy, co jste byli na bruslích? Doufám, že budete stát “před 5 minutami” nebo “včera”, takže můžu s vámi online zprostředkovaně.

V případě, že se nyní cítíte ovlivněni, abyste vykopali své brusle ze skříně, stejně jako zip kolem bloku, než jdete, tady jsou nějaké odvolací příběhy, které tento týden pěstovaly míru zájmu …

Hommeroods se otevírá spin-off řetěz s názvem Homesense … protože chtějí vzít všechny mé peníze na oběd, samozřejmě.

Nový luminizer x quad od odvolání RMS vypadá tak zasněný!

Myslím … jak bys potenciálně nechápe, že máte 27 párů kontaktů s objektivy v oku? Já jen nosím, stejně jako jsem připraven ho vytrhnout do konce dne.

Byl jsem na pixi kopu, stejně jako já opravdu chci vyzkoušet jejich peel & polsky.

Zde je příběh Myeong Jo Leeho, matriarcha K-Beauty Biz, stejně jako jeden z největších ženských podnikatelů naší doby.

Nové výrobky z rtů z krutosti-free popu krásy!

“Nebyl jsem nesmírně klidný chlapec,” uvádí, že Manolo Blahnik na začátku přívěsu pro Manolo: Dítě, který dělal boty pro ještěrky, nový módní dokument. “Nikdy nebylo, nikdy nebude.”

Co je to chtít nosit nový Chanel Les Bémiges Zdravé Glow Gel Touch Foundation?

Podívejte se do světa Chanel Haute Couture …

Přínos právě nedávno přebaluje své boiingové korektory.

Tento víkend dělám tyto melounové parkety. BÁJEČNÝ!

Zde jsou nejvýznamnější módní trendy, desetiletí desetiletí. Stejně jako P.S. S-Corset z 1900s vypadá opravdu, opravdu nepříjemné.

Když pojmenujete své dítě po jednom z největších sci-fi hrdinky všech dob, berete na vědomí výpisy jako 14 nedávných sci-fi filmů, které nevyžadovaly obrovské rozpočty být úžasné.

San Francisco Shop Majitel / kriminologista provozuje své vlastní operace Staging, aby chytil shopLifters … Stát, co?!

15 metod, které by bylo mnohem lepší člověk

Bobbi Brown: “Nezaměřuji se, proto jsem úspěšný.”

Právě jsem našel tuto báseň Anne Sexton zvaná odvaha, stejně jako je to jedna z mých preferovaných věcí v současné době, protože oslavuje bitové činy odvahy v každodenním životě.

OK, zlatíčko. ? Záložky by chtěly, abych vám připomněl, že pokud máte štěstí dostačující mít kočkovitý zadek ve své dohodě s jakýmkoliv typem času dnes … si to váží.

Přinejmenším to je to, co si říkám, kdykoliv jsem se zabývám specifickým plus-velikějším tréninkovým zadním koncem.

REKLAMA

Mít fantastický den!

Vaše přátelské společenství odvolání závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *