Instagram Krása: Inspirující nebo vyčerpávající?

Byl jsem překvapen reakcí na zájem, který jsem se zeptal na Facebooku včera o Instagramu kráse – ať už to lidé zjistili inspirující nebo vyčerpávající – stejně jako já jsem upřímně věřil, že většina lidí řekne, “je to inspirativní. Líbí se mi to. Líbí se mi vidět glam obchod s beatem, “nicméně existoval velké množství různých názorů.

Samozřejmě někteří lidé uvedli, že se jim líbí takový druh pohledu, ale tam byli i jiní lidé, kteří říkali, “víš, jsem trochu … Je to hezké, ale já jsem na to trochu.”

REKLAMA

Jeden, který se mnou skutečně uvízl, byl od ženy, která zmínila, že ráda se dívá na glam fotky, protože jim poskytují její nápady, stejně jako ho motivuje, aby se každý den udělal make-up, stejně jako různými způsoby, avšak jinými způsoby přesně se rovněž potvrdila, že když tento typ extrémně specifického vzhledu k dispozici, stejně jako znovu, stejně jako znovu, stejně jako vyložíte to na podstavec, může odcizit lidi, kteří nevypadají takhle nebo kdo není tak věk, stejně jako já to naprosto dostanu.

Cítím, že ta metoda někdy. Přeji si, že bych mohl jít na make-up stránky nebo make-up účty, stejně jako vidět lidi ve svých 30 letech stejně jako 40. let, kteří opravdu vypadají, že oni žijí opravdové životy – víte, jak protichůdný k těmto dívkám, kteří jsou krásné; Jsou to atraktivní – make-up udělal, vlasy udělali, oblečený na distor, stejně jako pak mají své ženy squads, stejně jako pak právě tady jsem, jako je kojenecká barf na mém tričku, stejně jako Používám elastické kalhoty.

Velmi jsem byl velmi překvapen, že se zdá, že se zdá, že jsou k dispozici lidé, kteří jsou hladoví po fotcích lidí, kteří mají rádi krásu, ale nemusí být nutně, jako je hyper-editovaný, stejně jako hyper-inscenit.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Co si o tom myslíš? Objevíte Instagram kosmetické účty inspirativní, nebo jste nad ním?

REKLAMA

Vaše přátelská společenství krása závislý,

Karen

P.S. Happy Caturday, můj příteli. Doufám, že tento víkend děláte něco zábavného. Jsme na naší metodě ven dveří jít na rodiče v East Bay. Možná – jen možná – budou ji sledovat několik hodin, takže El Hub, stejně jako já mohu sklouznout do filmu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *