Oční linky: ostrý nebo smatický?

Často se mi líbí ostrá …
Chci, aby vaše ne-drseds-breed, předběžná gutová reakce, homie.

(Jinými slovy, nepřehánějte to!)

REKLAMA

Jsem ráda ostrá vložka. Nezáleží na tom, jestli mluvíme o malých mašinách kotě flicks nebo okřídlené vložky pegasus-Ian proporcí; Sharp, ostré liniové linky nás kontaktujte do mé duše.

Možná je tu bohyně oční linky, stejně jako ona má mé číslo na rychlé ciferník, stejně jako ona udržuje volání, stejně jako opuštění mysli spravovat zprávy jako: “Máš rád přesné linky, Karen … Nemůžete pomoci sami …”

Nebo možná jen reaguji viscerálně k tomuto typu make-upu.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Pravděpodobně ten druhý, i když nevadám, kdyby telefonoval od bohyně oční linky každou chvíli … to by mohlo být zábavné.

Je ironií ironicky neudělám ostré liniové linky, které jsou to běžně, protože normálně připínájí ještě 10-15 minut, že se necítím.

Ano, často ostrý vložka to opravdu trvá! – Často ještě déle, kdyby něco jde dowry, stejně jako já skončím, musím dělat kontrolu poškození. Sharp Liner nebere žádné vězně, yo! Stejně jako je tak laporgiventní, že i když je to pryč pár milimetrů, můžete to říct.

Takže, jo, i když jsem jako Dat Winged Liner Doe, stále normálně nosí SMUDGY LINTER na denní bázi, protože je mnohem snazší skrýt své chyby aplikace.

Je to sooo mnohem snazší rychle nakreslit méně než dokonalou linii podél mých řas s lash, pak jdi do města rozmazání s tužkou čistou (obvykle jeden balený s posuvnou barvou pro výrobu hladších přechodů), pak se provádí s Celá služba v kratším čase, než je to potulné mrazené jahodové popové koláče …

REKLAMA

Ale dostačující o nádherné snídani zachází, že mi chybí oh, tak extrémně mnoho, wah! Jaké jsou vaše myšlenky na ostré vs. Smudgy oční linky? Máte preference, stejně jako které nosíte více? Dotazování oční linky-milující mysl chtějí vědět.

Vaše přátelské společenství odvolání závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *