Velikonoce Identifikuje

To není nic oficiálního – tahal jsem tyto obavy z řady blogů, stejně jako videa YouTube, stejně jako vybrané obavy, které se mi líbí nejvíce!

1. Oslavujete Velikonoce?
Ano. Ačkoli kořen Velikonoc je náboženský svátek (a někteří by navrhli ještě mnohem významnější než Vánoce), mám pocit, že je to taková kulturní / komercializovaná dovolená, mnoho lidí se zdá, že “oslavuje” Velikonoce jen tím, že vycpává plné čokolády .

Zdroj.

2. Jaká je vaše preferovaná věc o Velikonocích?
Čokoláda!

Feature Snímek obrázku.

3. Jaké jsou vaše plány na Velikonoce v tomto roce?
Nic tak zajímavého – off na zákony na večeři s okamžitou rodinou. Jsme opravdu nízký klíč, stejně jako Vánoce.

4. Jaká je vaše favační barva želé fazole?
Mám rád žluté. Mám rád Citrus-Y ochutnávka želé … I když nejsem úplně jistý, že pravidelná želé fazole mají různé příchutě? Pokud nebudeme mluvit o želé žaludku. Pak by moje mnohem milovala! Mám rád hrušku ochucenou želé břicho.

Zdroj.

5. Vyzdvihnete vejce?
Už však jsme však používali každoročně jako děti. Normálně dostali ty smršťovací zábal plastové rukávy, které se roztavily kolem vajec, když je dáte do horké vody – byli tak snadné!

Zdroj.

6. Jaké je nejlepší velikonoční jídlo?
Obvykle máme spirálovou šunku místo Turecka. Pravděpodobně budeme mít dostatečnou levou spirálovou šunku pro řadu jídel po. Dezert je normálně zmrzlinový dort z Baskinových Robbins.

7. Jakou část čokoládového zajíčka jíte jako první?
Musí to být uši!

Zdroj.

8. Přesně Jak jste starý byl, když jste přestali lovecké vejce?
Nejpravděpodobněji jsem lovil pro vejce mnohem déle, než bych měl. Nicméně C’mon, bezplatné cukroví! Moje maminka využila pro výrobu skutečně sofistikovaného pokladového hledání náznaků s rýmujícími rady, stejně jako všechno. stejně jako naše cena? Spousta obtížná vařená vejce, která by se dostala do sendviče vejce.

9. Preferované Velikonoční léčbě?
Kinder překvapení! Je mi líto mých amerických kamarádů, kteří nemohou dostat tyto … Věřím, že je legislativa zakazující, jsou tak směšné!

Zdroj.

10. Bunnies nebo kuřata?
Věřím, že se jedná o marshmallow peeps, takže bych musel stát kuřat! Jsou to originál!

Zdroj.

Doufám, že všichni budete mít Hoppy Velikonoce!

Sdílet toto:
Podíl

Klikněte pro e-mailem do Buddy (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Pinterestu (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na Twitteru (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Tumblr (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na RedDIT (Otevře se v novém okně)

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

Blogmas Den 11: Vánoční tradice bude mnohem více osobní příspěvek. Měl jsem komentáře, které požádaly o mé jméno stejně jako moje fotografie – nemám je sdílet na blogu o důvodů ochrany osobních údajů. Upřímně nemělo být důležité, pokud je mé jméno Serafiny, nebo pokud mohu mít potenciálně třetí oko (hej, to jen naznačuje více …
11. prosince 2015 ‘General ”

TBT: Tokio Disneyland představovat hipity hoppity jarní přehlídka! Je to za vzhledem k tomu, že jsem udělal návrat ve čtvrtek, stejně jako dnešní včasný s ohledem na to, že je to jaro / velikonoční téma. 🙂 Jak si můžete vzpomenout, jsem v květnu 2016 zkontroloval Japonsko. : P Jsem ukázal …
13. dubna 2017 ‘General ”

Pád do podzimu Tagi byl identifikován radostí ze Styledwithjoy, aby to udělal, stejně jako vzhledem k tomu, že podzim je rychle uklouznutí od nás, myslel jsem, že jsem si spěchal stejně jako odpověď, Pronto! Díky štěstí za to, že mě značíte na tohle, mohu vždy počítat! 🙂 Pravidla: 1. Zahrňte odkazy blogu …
29. listopadu 2015 ‘General “

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *