Festival italské pouliční malířství v roce 2014 v San Rafael, California

jste někdy kresli na chodníku s křídou, když jsi byl kluk? Vzpomínám si, že to hodně … Někdy bychom používali skutečnou křídou, když jsme měli štěstí, že mají nějaké, a někdy bychom také používali tyto bílé skály, které bychom se nacházeli na zemi kolem okolí.

Křídové skály, zavolali jsme je.

REKLAMA

Jo, nikdy jsem nebyl tak dobrý u pouličního umění jako ty lidi …

Hle Marvelous Madonnari Marin County!

Poslední víkend El Hub a já jsme šli do italského festivalu pouličního malování ve městě San Rafael. V podstatě město uzavřelo sekci ulice, a pak banda Madonnari, která je italská pro “pouliční malíři,” vytvořila umělecká díla přímo na asfaltu s křídou.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Všechny práce byly nějakým způsobem naproti kolem čtyřicátých let, s některými z nich více slavitů než jiní, ale reprezentovaly mnoho různých stylů a předmětů.

Bylo to velmi chladné sledování umělců práce, a vlastně jsem viděl pár věcí, které mi připomnělo aplikovat oční stíny.

Jedna dívka popraskala velký kus křídou na menší kousky, které pak pokropila sekci toho, co vypadalo jako její předmětová noha, a pak pracovalo menší kusy spolu s rukama k vytvoření mytí barvy.

Úplně mi připomněl zmateně aplikovanou vložku na víčkách a poté ho vyhladovek vyrovnávacím kartáčkem.

Jeden z mých nejoblíbenějších děl byl ten vivian Leigh od pryč s větrem (je tu pic dolů). Téměř vypadalo jako fotografie. Blues a zelení v jejích očích byly tak krásné …

REKLAMA

Oh, mimochodem, když jsem tam byl, také jsem měl své první duhové popsicle za 20 let!

Co se stalo s obrazy poté, co byli hotovi? Nejsem si jistý, ale mluvil jsem s někým později ten den, kdo řekl, že jsou všichni prostě pryč …

Jsou extenzivně fotografovány a tam je tombola a dary získat peníze pro různé příčiny a charitativní organizace, ale yup. Docela brzy jsou pryč.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *