Full-coverage Handy: Nová IT kosmetika Vaše kůže, ale lepší CC + airbrush perfektní práškové osvětlení s SPF 50+

Roztomilý růžový balení! Nový $ 35 IT kosmetika vaší pleti, ale lepší CC + airbrush zdokonalení osvětlení prášku s SPF 50+.
Kdykoliv slovo “osvětlovací” vstane ve směsi, když mluvíte o obličejových prášcích, věci mohou dostat trochu Dicey, protože na jedné straně, jako když jste – * Ahem * – dáma jistého Věk, myslím, že malá rosnost na obličej vypadá skvěle, zvláště pokud máte na sobě obličejový prášek, což je důvod, proč MAC mineralizuje Skinfinish přírodní je můj partner v zločinu za posledních několik let.

Líbí se mi malé světlo-odrážející oomph na mé 40-plus pokožce (na rozdíl od bytu matný), ale reeeeeavlyeave nechci překročit linii mezi orosenou a vzájemnou zpocením, protože pak je to “Whoa, Karen! Proč jsi tak freakin ‘zpocený? Získali jste jen vykopán z hvězdy Hollow 24-hodinový taneční maraton? Nebo jste právě dokončili třídu s horkou jógou s Viggem Mortensen? ”

REKLAMA

SIDE POZNÁMKA: Přál bych si, aby byly tyto scénáře věrohodné!

Tak krásná…
Mimochodem, neúmyslně zpocený tvář věc je trochu děje, když používám tento nový $ 35 osvětlovací lisovaný prášek v IT kosmetické permanentní linii. Říká se k vaší pleti, ale lepší CC + airbrush zdokonalování práškového osvětlení s SPF 50+ (Wow, to je plná ústa). Tam jsou sedm odstínů, a nosím jeden zvaný opálení.

Vzorník z vrcholu: veletrh, světlo, střední, střední opálení, opálení, bohaté a hluboké

Jsou naloženy pigmentem. Ty budou stavět na plné pokrytí, pokud chcete. Mohl jsem úplně vyrovnat můj kožní tón a skrýt své pihy, které nemají nic jiného než tento prášek. Mohl byste přeskočit nadaci a korektor.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Jo, tento prášek to zcela přináší (Oh, je to už byl bleden), a – přidán perk – nevypadá nebo necítí těžké.

Nošení na opálení jako nastavení prášku na vrcholu nových IT kosmetiky bye bye linky nadace (míchám dvě odstíny IT – opálení a bohaté.)
Líbí se mi způsob, jakým tento prášek vypadá v pics, kde je to jen mírně orosená, ale je to – whoa – waaaaaaay příliš lesklý pro mě v reálném životě.

Moje póry …? Mohl byste do nich udělat olympijský potápění. Vypadám vzhůru zpocení.

V podstatě bych pokračoval opatrně s tímto obličejovým práškem. Nová IT kosmetika bye bye linky nadace však? zcela jiný příběh. Jdi s ním chytit, protože je to tak dobré!

REKLAMA

Váš přátelský sousedství Charm Addict,

Karen

P.S. TGIF !!!! ???

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *