Bronz, stejně jako šedé víčka s metropolitní rozpadu nahá divoká západní kombinace

yup, více nahý. ?
Vážně, přesně kolik z nich budou dělat?!

Nejnovější ztělesnění ZE nahé kombinační telefonní hovory sám nahý divoký západ (žádný vztah k Kanye), stejně jako je ovlivněn pouště Kalifornie.

REKLAMA

Ne, ne dezert. Poušť. ?

Patchoval jsem rustler, třpytivý bronzový stín, na víkách, stejně jako byl překvapen, když viděl taupe-y šedé podtóny, když jsem smíchal okraje.

KINE Cool … jak ve skutečnosti stejně jako obrazně, hahaha. Chcete-li doplnit šedou, lemoval jsem svou horní lasovou linii s úhlem čistým čistým, který jsem ponořil do pony nahoru, matný tmavě šedý.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Měla jsem mít na paměti, že se mých kartáče vypustí jakýkoliv typ přebytečného prášku, než se nanese, nicméně ještě skončil s trochou bitů po efektu na tváři. Není to skvělé řešení …

Ještě jsem neudělal svou základnu (50/50 směs metropolitní rozpadu 24hodinová hydratace v 50 středních médiích, stejně jako Lancôme kůže se cítí skvěle v opálení, sada s MAC mineralizací Skinfinish přirozený), takže jsem ho jen otřel. Nic velkého.

Pro mé tváře jsem zametl s nízkým klíčovým hrdinou z dlouhodobé linie UD, pobyt nahý trojice trio v nahý, na tváře (bronzer, stejně jako červenat).

Mimochodem, stále jsem na počátku Sheer Lipstick Kick, takže jsem vrstvil dvě odstíny na mých rtech – med červenat, stejně jako fuchsia pole – k povrchu vzhledu.

Jen pro zábavu, snažil jsem se make-up s jasnějším rtem využívajícím poctivou krásy vášeň.

Je hezké mít možnosti, víš?

V jiných zprávách … Jsem všichni “mommede” z narozeninového požitku z posledních několika dnů, stejně jako jsem teď super! Přeskočil jsem včera cvičení, takže jsem se dnes ráno řekl, že jsem dnes musel pracovat … ale právě teď vše, co chci udělat, je si zdřímnout.

REKLAMA

UGH, chápu, že se cítím mnohem lépe, když jsem s ním udělal. Musím si jen připomenout, že nemusím to poskytnout 100% … 50% dnes bude dělat!

Už to chápete, ale cíl má nějaké podivné věci.
Vaše přátelská společenství krása závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *