Dejte svému lému Bronzejovi na podzim / zimní úkol jako zkrocení barvy

Bronzer !!!
Minulý týden byla naše první obrovská bouře sezóny, takže jsem neochotně za předpokladu, že moje zimní sezóna převodovky topení – moje zimní sezóny boty, svetry, moje zimní sezóna kabáty a ano, moje zimní sezóna bronzers.

Yup, mám zimní sezónu bronzers, protože i když mám přirozené opálení, moje barva pleti stále modifikace s ročním obdobím. Když nedostanu tolik slunce na podzim, stejně jako zima, dostanu trochu lehčí, stejně jako se dostane do místa, kde se moji letní bronzers vypadají jarring, stejně jako stejně tmavé – jako jsem narušil, nicméně neobtěžoval se směs.

REKLAMA

Takže jsem je typicky odložil na sezónu, když se stane něco jako obrovská bouře, stejně jako mi připomíná, že léto je dlouho pryč, nicméně tento rok je udržuji, protože je budu využít jako oční stíny.

S největší pravděpodobností viděl někoho, kdo to udělá – využít bronzer jako oční stíny. Určitě jsem to viděl na Youtube několikrát, ale to může být jiná metoda, která se na něj podíváte, pokud používáte různé bronzery v různých ročních obdobích.

Letní bronzer může být fantastický posun barvy, protože … už pochopíte, že je to hnědá, která funguje dobře pro vaši pokožku. Jistě, to může být trochu tmavé pro tváře uprostřed zimy, to však dělá to ještě mnohem lepší rýhování barvy nosit s tmavší zimní sezónou, stejně jako podzimní oční stíny. Protože to nezakrývá velkou oblast, nebude vypadat Jarring.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Poslední odpočet…

Muž, jsem zkontroloval tak četné odpočítávání článků minulý měsíc o tom, jak se připravit na díkůvzdání, stejně jako všechny věci, které byste měli vykonávat v týdnu čtyři, týden tři, týden dva, stejně jako týden, ale nic se však nic stalo . Na poslední chvíli jsem stále škrábal.

Chápu, že je to všechno nedůležité věci ve vyšším plánu věcí, avšak moje jídelní prostorová tabulka má počítač na něm, stejně jako prostor je jako les photography světelných stojanů. Tam je sotva jakýkoliv typ jídla v domácnosti (piju kávu s jen trochu cukrem v něm, protože jsem vyběhl mléka), stejně jako moji hosté se zítra ukázaly.

* velký povzdech *

V některých bodech dnes budu vyžadovat, abych získal alespoň několik potravin, stejně jako já chci jít do Marshallova, abych získal servírovací talíř …

Nechápu přesně přesně, jak jsem to udělal daleko bez servisního talíř. To je přesný přesně stejný pocit, že jsem měl, když jsem si uvědomil, že nemám bramborový peeler.

Jo, jo, stejně jako já také požadavek čistit koupelnu.

JAKO! ZÁBAVA!

REKLAMA

Šance jsou mnohem organizovanější než já, stejně jako všichni své věci spolu, že? Stejně jako vaše jídla připravená stejně jako váš domov čistý? Pokud máte nějaký druh moudrosti, abyste se podělili o získání velkého čištění prováděného v extrémně bitovém čase, dejte mi prosím vědět. Nápověda požadavku.

Vaše přátelské komunitní kouzlo závisí,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *