Měkký glam make-up na pátek večer s NARS Kalahari a Mekong

Baby Wing!
Dostal jsem trochu Gussed Up, protože dnes večer jdu do večeře (jako kdybych potřeboval omluvu, abych se postavil na make-up, ha!). Je to opožděná narozeninová večeře s mým přítelem, Marisol, který také oslavil narozeniny tento měsíc.

Volám tento “měkký glam makeup”, i když to není moje fráze. Půjčuji si to z SoCal Sweetheart a make-up umělec Extraordinaire Vanessa Haro. Vanessa dělá make-up pro svatby a různé další fotky výhonků pro booty-Licious babes, a miluji její styl. Je to klasické, ale très Schmexy a velmi podobný tomu, co mám ráda.

REKLAMA

Dostat trochu blíže
Každopádně, v poslední době jsem znovu objevil velkolepé odstíny z trvalých sbírek některých z mých oblíbených značek a mám na sobě duo nazvaný Nars Kalahari v tomto pohledu, který jsem opotřeboval a na roky. Má satiny, Plama Taupe na jedné straně a třpytivým zlatým Taupe (víte, že miluji ty zlaté Taupes, holka!) Na druhé straně a obě strany jsou promočeny v pigmentu.

Normálně, když nosím toto duo, snažím se ho udržet (relativně) snadným smícháním satiné švestky na vnější polovinu víček a mých spodních lasových linií s kuželým mícháním štětcem. Pak jsem podíval s třpytivým třásněním zlatou Taupe na mé vnitřní víčkách s prstem a změkčila hrany s matným neutrálním taupeem nebo hnědoucím stínem v záhybu a matný béžový na mém obočí kosti (mám na sobě dva narsing Stíny zde nazvané NARS Blondie a Nars Biarritz).

Když máte semi-dobrý den obočí a máte pocit, že vyhrát v životě …
“Měkký glam” část pochází z kombinování Kalahari na víčkách s okřídlenou vložkou, protože okřídlená vložka je v pohodě, člověče! a můžete jej upravit v neomezeném počtu způsobů.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Byl jsem úplně do “babyho křídla,” kde začínám od středu na mé horní řetězci, pak vyfotil směrem k vnějšímu rohu a já dělám juuust tenkého flick, když to udělám.

Je to patrné, ale nebere přes celý oční vzhled, jako když používáte černou tekutou nebo gelovou vložku a proveďte masivní flick, a to trvá celý svůj vzhled a začnete cítit, jako byste museli dát padesáti k vyvážení všechno…

Mluvte o otevření plechovky červů.

S dětským křídlem mohu dělat, co chci na víkách, nosit několik kabátů řasenky a všechno vypadá vyvážené a proporcionální (dobře, myslím si to).

Pro toto baby křídlo jsem ponořil mokrý šikmý kartáč na pánev Nars Mekong, espresso hnědé se zlatými skvrnami, a opustil okraje záměrně rozmazané, aby se nechal hodně rozpadu, aby se pokazil, haha. Pak jsem lemoval mé vodní linky a dolní lasové linky s dobrým ol ‘mac prunella (miluj mi nějakou prunella).

Přiveďte na margaritas!
Dále jsem zametl malé množství peachy růžové NARS Amour Swen, celotělový workhorse Shade, na tvářích a udělal nějakou neutrální růžovou akci s Mac Soar Lip Liner a Mac Patisserie rtěnka na rtech.

Oh, a zcela ne make-up příbuzný, ale nedávno jsem narazil na nejlepšího produktu na styling vlasů, aby se házil wayward baby vlasy na místo. Druhý den jsem vyrazil kolem lékáren a našel jsem tuto pastu z Kerastase, kterou jsem dostal na El Hub a zatímco zpátky zvané Baume Double Je. Je to střední pomáda. Použil jsem trochu DAB na chlupech kolem přední části mých bočnic a přejel jsem ji přes, a to všechno vyhladilo, stejně jako * to *.

Dobré věci! Malý El Hub vím, že jsem ho chytil za sebe, haha.

REKLAMA

Kdo ještě dneska jde ven? Pokud jste, bavte se a buďte v bezpečí!

Váš přátelský sousedství Charm Addict,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *