Benefit Hej Hej, tam potěšen měkký blur Foundation má silný pór-příjemný výkon

, takže kawaii!
Věci, které mě činí šťastným:

Baskin-Robbins zmrzlina dort

Zvedání těžkých závaží

Kočky (obvky)

Spát v

Slyšení Connor říká své jméno poprvé (“CAH-NAH”)

Potěšené srdce oči na těchto dávkách Hey Hey Existuje měkké rozostření lahví

Benefit Hej Hey Existuje měkký rozostření nadace (29 dolarů, 12 odstínů)

Líbí se mi tento lehký matný tekutý základ převážně pro jeho pór-rozmazající zdatnost a SPF 15, a tak dlouho, dokud jen míchám nejmenší částku na mé combo suché / mastné kůže – doslova, jen pár kapek! Pokud používám mnohem více než dva nebo tři kapky na každém tváři, a ano, víš, že jsem je počítal, vypadá to docela zřejmé.

REKLAMA

“Ahoj! Tato lehká nadace se vyvíjí Skintone a rozostřují nedokonalosti s optickým rozostřivým sféry. S přirozeným matným povrchem a lehkým ke středním pokrytím to vypadá jako kůže a cítí se jako nic. Potěšen na tebe vypadá dobře! ”

– Bodencosmetics.com.

Použijte několik kapek, několik jemných kohoutků s prsty nebo vlhkým beautybenderem (neubuďte, aby to neřekl), a poof! – homegirl je jako to, co póry? Samozřejmě, moje póry nejsou zcela poraženi, protože se jedná o make-up, ne magie (i když by člověk mohl udělat případ, že make-up je forma magie, ale to je další diskuse na jinou dobu), ale stále, Rozdíl je dostatečně významný, aby byl jít na Hayum! – Vidím tě přínos. Vidím tě.

Pro reference jsem mac NC42, a já nosím odstín 6 (mohl bych pravděpodobně také rozhodnout pro 7).

Složky:
Aqua (voda), fenyl trimethikon, alkohol denat., Dimethikon, isododecan, ethylhexylmethoxycinnamát, oxid křemičitý, butylenglykol, dimethikon pEG-10, oxid titaničitý, methylmethakrylátový crosspolymer, polymethylsilsesquioxan, slída, chlorid sodný, dimethikon / pEG-10/15 CrossPolymer, isohexadekan, squalane, draselný sorbát, dehydroaketát sodný, disodný stearoyl glutamát, tokoferylacetát, isopropyl titanový triisostearát, hydroxid hlinitý, dipropylenglykol, butyrospermum ParkII (Shea) extrakt sodný, citrát sodný, tokoferol. [+/-: CI 77163 (Bismuth oxychlorid), CI 77491, CI 77492, CI 77499 (oxidy železa), CI 77891 (oxid titaničitý)]. N ° 12835 / a

Můžete se podívat výběr stínu (tam je 12) a myšlení, “není žádná cesta,” ale držet nahoru. Středně opálený odstín, který nosím, 6, není ani příliš teplý ani chladný, a je to překvapivě dobrý zápas pro mou pokožku, s ohledem na omezený počet možností.

Mám celkový smysl ze stínů, že mnoho z nich je docela neutrální, takže nejsou žádné dominantní broskvové, růžové, oranžové nebo zlaté tóny, což naznačuje, že i s omezeným výběrem stínu stále můžete najít zápas pro vaše odstín pleti.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Mnoho řádků má nyní podobně rouny, lehké, naprosté pokrytí, křvavičky-kluzké sérové ​​základy, jako je tento – Dior, Shiseido a Mac přijít na mysl – ale všichni ostatní mohu myslet na evidentní podtón, který dělá radost vyčnívat od zbytku.

Jdeš!
Pokud jste dospívající nebo 20-něco s mastnou pleť, myslím, že bys mohl žít šťastně až do smrti s radostí, protože matný povrch uzamkne situaci lesk (můžete dokonce být schopen přeskočit prášek).

Na druhou stranu bych byl šťastnější s potěšením, pokud to nevyčistilo do suchých oblastí kolem úst a mé úsměvové linie. because of that, I think I’d probably stick to too faced Peach best comfort Matte Foundation, which is similarly sheer, and it also has potent pore-blurring power, when I want to use something like this… It’s also much easier to blend.

REKLAMA

3 z 5 srdcí.

Váš přátelský sousedství odvolání závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *