#FancyLadyThings: Christian Louboutin Goldissima lesk

Christian Louboutin Goldissima
V #fancyLadyThings Land, je to pro vás naprosto přijatelné – ve skutečnosti, jste povzbudeni – nést naprostý $ 85 nahý peachjy zlatý lesk ve vašem goyard pytel.

Christian Louboutinova limitovaná edice Sixdílná metalinudy Loubilaque lak lak v Goldissiši vyšla s šestidílným třpytivým kovovým sbírkou loňského léta, která zahrnovala tři $ 85 laky na rty (také známé jako “lesky”) a tři $ 50 lyžování na nehty. I když Goldissima byl letní zahájení, je to nositelné po celý rok, zejména pokud se v letošním roce směřujete do Bali pro svátky. Takže na to yay.

REKLAMA

Je to také stále k dispozici v čítačích a online.

Oh, hai!
Každý #fancyLy potřebuje alespoň jeden luxe lesk na rty v její sbírce, a zatímco nahá $ 85 Golden Peachy Pink Gloss by byl Cray-Cray v pravidelném slově, v roce #fancyLadyThings Land, tohle je docela báječný.

Je to pohodlné, nelepivé a zvlhčující, a tam není žádný grit v Zlaté perličce, který je tak klíčem na jakémkoli rozpočtu, že?

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

I když se Goldissima necítí lepkavá, vzorec je na silnější straně. Řekl bych, že je to ještě silnější než mac vlákno. Zůstane prakticky přilepený na vaše rty. Dostávám asi tři hodiny, kdybych to na sobě na sobě nebo čtyři hodiny na vrcholu lipové vložky.

Goldissima!
Gloss je nepochybně vysoká kvalita, ale jasně platíte také za jméno – křesťanský louboutin, výrobce z těch skvělých drahých červených bot – a luxusní balení. Louboutin “prezentuje” Goldissima v podstatném černém boxu vyraženém s logem a lemovanými ve sametu na vnitřní straně a lesklá trubka je pokryta vzorem připomínajícím mermaid váhy …

Dokonce i krabička je fantazie

Podrobnosti, podrobnosti

REKLAMA

Zlatá čepice vypadá jako zjistil poklad z Art Deco Era, a já jsem očekával, že má s sebou z nerea, ale bohužel … je to plastový. Na vrcholu čepice je také smyčka, přes kterou se můžete podprocesit naprostou zlatou stuhou, která přichází s leskem, který předpokládám, že je mnohem snazší viset z zpětného zrcátka bílého Lambo, který jste právě koupili Vaše pučící sportovní automobilová kolekce.

Vaše přátelské sousedství krásy závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *