Uvědomili jste si někdy, že děláte krásu techniku ​​zcela špatně?

Není to, že záleží v zájmu pravidla, protože mé jediné skutečné pravidlo, pokud jde o krásu, je, že neexistují žádná pravidla (naprosto věřím, že existují soooo mnoho různých způsobů, jak se dostat na stejnou destinaci krásy ), ale měl jsem víc než můj podíl na žárovku “Aha!” Momenty, když jsem si uvědomil, že kdybych dělal techniku ​​jinak podél cesty, usnadnilo by to můj život.

Ten, který pramení mé mysli, musí dělat s mícháním očních očních. Kdysi jsem držel míchaného štětce, v blízkosti hlavy štětce a ferrule, který mě vedl k druhu tlačit tvrdě s kartáčem hlavou proti mé kůži. Štětiny by viditelné seskupení a ohyb, když jsem smíchal.

REKLAMA

Jo … Přišel jsem si uvědomit, že to jen míchalo mnohem obtížnější pro mě, než je potřeba být. Je to jako já jsem se snažil zaseknout mé oční stíny do mé kůže, místo smíchání a pohybu prášků podél povrchu.

Nyní používám jemný dotek a držíte kartáč blíž k zadnímu konci rukojeti a věnuji větší pozornost tomu, kolik tlaku žádám na kartáč. Pokud vidím štětiny, jsou seskupení a ohýbání, zmírním. Míchání je pro mě mnohem snazší a rychlejší.

Ach! – Jen jsem si vzpomněl na něco jiného. Kdybych se smíchal, když jsem smíchal, když jsem smíchal, protože myslím, že jsem si myslel, že jsem to udělal více kontroly, ale vždycky to navždy trvalo. Pak jsem viděl někde (Přál bych si, abych si vzpomněl, kde), že když mícháte oční stíny, je lepší použít rychlejší, hladší pohyb.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

No, zkusil jsem to jednou a Hurray! Bylo mnohem snazší pohybovat prášky kolem, a vypadali hladší. Teď, když míchám, pohybuji se kartáčem rychle a použijte lehký dotek.

Co takhle, můj sladký? Uvědomili jste si někdy, že děláte krásu techniku ​​zcela špatně?

REKLAMA

Vaše přátelské sousedství krásy závislý,

Karen

P.S.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *