Meowza! Tarte Sex Kitten tekuté oční linky

$ 20 $ 20 tarte sex kotě tekuté vložky
Pojďme na chvíli vstoupit do kočkovité ženy, abychom? Vzhledem k tomu, že mám pár věcí, abych se dostal z hrudi … který je v současné době pokryt mourek.

Za prvé: Někdy věřím, že o únosu svého souseda kočičí Harris, stejně jako já nebo nemusíte již vymyslet komplikovaný plán, který ho doplní do mého domova.

REKLAMA

Chápu, že je to špatné, ale nemohu to pomoci.

Super spotřebovaný s touto nádhernou bestií! (Prosím, neřekněte záložky.)
Zadruhé: Většinou se mi líbí využití Tarte Sex Kitten tekuté vložky, protože na konci je kočičí hlava.

Vypadejte přesně, jak je rozkošný! Také vypadá taky trochu nevrlý, který mluví s mou duší, zejména ráno.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

OK … Teď se dívám na tuto kočičí hlavu, stejně jako jsem si uvědomil, že vypadá trochu porazit. Moje chudí, než nebere fotky z něj (ano, je to chlapec) dříve.

Krása blogování je divný, člověk. Většinu času si vyberu, abych nevyužil výrobek nahoru, dokud jsem zaujal fotky jako první, nicméně někdy – jako když máte kočičí hlavu na čepici kapalné vložky – dostanu tak nadšený, že jsem si nepamatoval vzít “před” fotky. Pak skončím s poněkud twe-up kočičí hlavou.

Meowza!

BTW, tohle je opravdu dobré! Je to skvělý obchod jako Clinique docela snadné, což věřím, že je nejjednodušší k dispozici tekutá vložka.

Stejně jako poměrně snadné, sex kotě je intenzivně pigmentovaný, černý, stejně jako lesklý, stejně jako to má všestranný plstěný tip, který je jednoduchý kreslit tlusté nebo tenké čáry. Přesně zjistit, jak dělat flicks s sex kotě bylo však trochu složitější. Je to poněkud delší než docela snadné.

Sex kotě rovněž schne asi za 30 sekund, takže nebudete muset sedět bzučení nádherné caroline trvale se zavřenýma očima (Ugh, nemusíte ho nelíbit, když mokré vložky převádí do vašeho záhybu?). Stejně jako když zaschne, ani abrazivní pohlazení jazyka kočky lízání víka bude eliminovat. Tabs to dokazují.

Nošení Tom Fordově splecí měď na víčkách stejně jako Mac sedlo v mém záhybu. Liner je Tarte Sex Kitten tekutá vložka.
I jako je to jako krutost bez, veganské alternativní alternativní k Clinique docela snadné. Na této poznámce není to fantastické přesně, jak máme tolik možností make-upu v těchto dnech? Stejně jako s vložkou, zpátky v den, měli jste dvě možnosti – černé nebo hnědé. stejně jako možná jedna značka. That was it.

REKLAMA

We online in extraordinary times, people. extraordinary times.

Vaše přátelská společenství krása závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *