Blogmas Den 6: Vánoční přání

Miluji blahopřání. Miluji se na ně. Miluju je sbírání.

A především, miluji jim! Vánoční čas je nejlepší čas na přání Fiend jako já (Ecards prostě nenasekejte!).

Každý rok jdu na lovu pro boxované vánoční přání, abychom se vzdali spolupracovníků, nedávno jsem si koupil prázdné ty, které přicházejí v sortimentu výtisků – letos jsem skóroval tuto roztomilou sadu:

Také miluji sovy a nějakým způsobem jsem skončil 2 krabicemi s tématem Owled Cards:

Dokonce jsem nedodržel ten vlevo, který jsem se opláchl “vážný vánoční sova” – hlavně to mám na luxusní box (já jsem to během boxu 50% slevu na prodej):

To je nejnovější přírůstek mé sbírky – Santa a Rudolph jsou cut-outs visí z houpačky! – Design z Momy, který jsem našel v Marshalls:

Snažím se dostat některé s tradičnějšími poselstvím na nich jako ten vlevo … ale v loňském roce jsem si koupil tento perník zombie, abych dal tak … celé krabice z nich, protože nebyli prodáni singulárně. Nikdo jiný vím, že hodinky chodí mrtvý, takže teď jsem ponechán s 9 extra perníkem zombie karty. Pokud někdo chce, abych jim poslal perník Zombie vánoční přání, pošlete mi e-mail!

A také ukládám karty, které jsem obdržel, a tak i totiž stejně (většinou proto, že jsem zaokrouhlil všechny karty a dát je do bot box!) Zde jsme někteří vzájemně dali (máme něco: Karty s kočkami na nich – nemáme ani kočku!):

A tohle je jeden, který jsem dal dříve před několika lety:

Jste do vánočních pohlednic? Poslali jste karet v letošním roce ještě?

Nezapomeňte se podívat na zbytek babes v blogandu pro jejich blogmas sloupky dnes:
♥ INGRID CURLY.SPRING.BLOSSOM
♥ Sharon Sharon Beauty Prime
♥ Kaily Of Hello Kaily

Název obrázku.

Sdílet toto:
Podíl

Klikněte pro e-mailem na PAL (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Pinterestu (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na Twitteru (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Tumblr (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na RedDIT (Otevře se v novém okně)

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

Blogmas Den 9: Vánoční sweetsit je tak tajemství, že mám sladký zub. Vánoce jsou perfektní sezóna dopřát a každý rok přijít 1. prosince, dostanu své jídlo! Řeknu tento příběh lidem po celou dobu, miluji bonbóny tolik, že když jsem byl malý, já jsem šetřil …
9. prosince 2015 ‘General ”

Blogmas 2016: Vánoční krása Tagenen, i když jsem se rozhodl udělat zkrácené blogmas v letošním roce, byl jsem docela zpochybněn, o jakých tématech psát, protože loňské blogmas do značné míry pokrylo všechny hlavní vánoční témata, jako je vánoční hudba, filmy, nápady na dárky , Takže jsem byl nadšený, když jsem si všiml tuto značku …
19.prosince 2016 ‘krása ”

Co jsem dostal na Vánoce 2015it zábavu dát a dostávat za dárky na Vánoce! Jak jsem zmínil během blogmas, jsme docela nízký klíč na Vánoce, které platí i pro dary. Dal jsem si tak mince z máty, kuchařka, nahoře od kořenů (žádné ponožky!)), Dřevěné nádobí z William Sonoma, a …
28. prosince 2015 ‘Beauty “

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *