Udělejte si čas na odpočinek

někdy, někdy musíte stisknout pauzu / tlapky.
To je částečně připomínka pro vás, ale většinou připomínka pro mě, že někdy – moje dobro – musíš stisknout pauzu, protože odpočinek je tak důležitý!

Vím, že jsem to řekl dříve, takže jsem na okamžik dozvědět se do režimu Zlomeného záznamu Karen, ale vždy zapomínám tyto důležité věci, víš? Něco vymaže důležité životní lekce z mé mysli, ale pak si vzpomínám na ně – jako je to, jak důležité je rezervovat bloky času pro dobití těla, svého ducha a vaší mysli.

REKLAMA

Zvláště když víte, že budete mít těžký týden, nebo pokud máte spoustu termínů, kteří přicházejí, vplynout v nějakém čase k odpočinku, když můžete, nebo udělat něco, co vás omlazuje, i když je to jen něco Udělejte si plán dělat něco relaxačního týdne od teď.

Ano, vím, že je to jednodušší, než udělal, ale život je krátký. Zasloužíte si to užívat.

Stejně jako v neděli, El Hub a já jsem si vzal dítě na dlouhou procházku (ztratili jsme). Když jsme se dostali domů, byl jsem pes unavený, ale nevědomě jsem začal být produktivní, jakmile se dveře zavřené. Pak mě El Hub zastavil a řekl: “Proč si nemusíte určitě nějaký čas ležet na gauči a sledovat Amelie? Možná jít fozenský jogurt a zdřímnout si. ”

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Z nějakého důvodu to znělo opravdu, opravdu skvělé. Tak jsem to udělal. Šel jsem do obchodu fro-yo, dostal jsem svou oblíbenou chuť (taro), položil lodní náklad bobulí nahoře a přišel domů.

Klasický!

El Hub převzal dětskou službu několik hodin a já jsem jen chlazil a sledoval Amelie, jedl zamrzlého jogurtu a usnula na gauči během části, kdy se Amelieho milostný zájem uvědomuje, že ten, kdo fotí na celém vlaku Stanice Foto Booths je oprava chlap a ne někdo ztracený v existenciální krizi.

REKLAMA

Poté jsem se cítil jako úplně nová osoba, takže jo, v případě, že nikdo vám v poslední době nepomáhne, zkuste naplánovat nějaký čas, abyste se brzy vrátili. Bude to váš duch svět dobrého.

Vaše přátelské sousedství krásy závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *