Rozostření linky mezi drogerem, stejně jako vysoký konec s hlavními soupravami Maybelline Contour

Mid-Aplikace maybelline hlavního obrysu nastaveného ve světle na střední 10
Vážně jsem jako já nějaký maybelline. První palety, které jsem přitahoval jako make-up nadšenec, byli maybelline, a jako dospělý make-up milenec, značka i nadále, zdaleka, nejvíce koupil ekonomický make-up v mé sbírce. V jejich nákladovém bodě obyčejněji objevuji jejich vysokou kvalitu za bezkonkurenční – jemně mleté ​​prášky, nádherné krémové stíny, které platí jako Terryho ombre blackstars, stejně jako dlouhotrvající pigment pro dny.

Poprvé jsem viděl nový hlavní konturní kombinací ve světle do středního 10, která jde za 12,99 dolarů (k dispozici ve středním až 10.99, stejně), byl jsem okamžitě připomínán Estée Lauder’s 2016 bronzové bohyně Summertime Glow Multi Palette, která maloobchodní čtyřikrát tolik!

REKLAMA

Složený z obrysu odstínu, koordinační tradiční růžový červenat, jakož i šampaňského zvýrazňovač, tento drahokam představuje jako vynikající i peněženku přátelský náhražku nějakým podobným, významněji nejhorším letním rokem 2016.

MAYBELLINE MASTER CONTRUR nastavený ve světle na střední 10
MAYBELLINE MASTER CONTRUR nastavený ve světle na střední 10

Ve jménu testování jsem opustil mé dlouhé držené (a obyčejně zbytečné) pravidlo přeskakování kartáčů, které jdou spolu s paletami, stejně jako opravdu testované maybellinové malé čisté (uvedené níže) při aplikaci stínu obrysu.

Barva mě ohromila! Docela skvělé pro ekonomický kombinovaný kartáč … ale věřím, že syntetické chlupy jsou téměř stejně husté, což znamená, že prášek opravdu zabalí punč, kde aplikován. Zkoušel jsem jen čistý s obrysovým odstínem, ale skutečně zabalil barvu (což může být plus, v závislosti na tom, jak chcete použít svůj make-up!). Pro mě to bylo těžší, aby se vynořil obrys stejně jako vyrábět bezproblémový i přirozený vzhled.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Závěrečný smíšený vzhled využívající maybelline hlavní kontury ve světle na střední 10
S ohledem na prášky, nemám nic než úžasné věci! Pigmentovaný, hladký, jednoduchý, jakož i bez stopy křídy, který běžně doprovází ekonomické prášky. Maybelline mi ukázal, když opět neexistují náklady, stejně jako vysoká kvalita nejsou nerozlučně propojena.

Tyto maybelline hlavní soupravy kontury rychle stávají stejně jako jejich špičkové konkurenty, což je s největší pravděpodobností, proč jsem viděl tolik rave hodnocení z nich, stejně jako tam.

(Vlevo doprava): 01 obrysy, 02 červenat, 03 zvýraznění
MAYBELLINE’S MASTER CONTOUR kartáč

REKLAMA

Dívka, i když konturování není tvůj thang, měli byste zkontrolovat paletu Maybelline Master Contour. Pokud celé “ostré tváře, ostrý nos, ostrý čela, ostré uši” (počkejte … že poslední je jen Kylie Jennerová) Rutina se vám nebude kouzlo, stín obrysu v kombinaci je vynikající bronzer. Já vím, protože jsem ho využil pouze ta metoda nonstop!

Obrysový stín je univerzální, červenat je tradiční “stojan by” stín, stejně jako zvýrazňovač je jemný, ale právě správně.

Řekni mi, make-up nadšence – jaký je váš preferovaný produkt obrysu?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *