Úhledný a nový pro mě: NARS ISOLDE DUO oční stíny

Národnost NARS ISOLDE PRO-PALETTE Duo Oční hadice náplní ($ 25)
Elegantní a nové pro mě

Na rozdíl od mých sérií Unsursung Heroes, který obsahuje trvalé sbírkové produkty, které jsem známý a miloval dlouhou dobu, úhledný a nový pro mě série vitríny trvalé sbírkové produkty, které na chvíli sklouzly pod mým radarem, ale pak jsem je objevil! – A teď si myslím, že jsou pro mě elegantní a nové.

Ok, tak jsem očekával, že Google slovo, “Isolde,” jako v Nars Isolde očních očních hodinách, a zjistěte, že je to jméno exotického ostrova v dalekém otočném koutku světa, protože to je to, jak je to typicky NARS Rolls, když se týká pojmenování jejich barev, ale Nooo! Ukázalo se, že je to jméno postavy v německé opery Richard Wagnera zvaný Tristan und isolde.

Náhodný! Make-up, ty jsi můj učitel a já jsem váš připravený a dychtivý student.

REKLAMA

ISOLDE … AAH! Můžu říct, “Ahoj, podzimní make-up jam?!”

Část NARS Permanent Collection, Isolde nedávno vzala bydliště v mých velkých NARS Pro-Palette. Proč jsem čekal tak dlouho, abych to zkusil, nikdy nerozumím … protože je to tak krásné (zejména pokud vaše kůže má teplé podtóny)!

Dostanete třpytivé, měděné broskev na jedné straně a třpytivé teplé mědi na druhé straně a ani jedna strana není mrazivý, což se mi líbí.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Tyto barvy mě nutí myslet na podzimní listí a pohodlné šátky. a pumpkin Spice Lattes. a matné rty a boty. Jinými slovy, pád.

Nars má doslova desítky krásných duos, ale myslím, že Isolde je hoden křičet-out, nejprve, protože je to intenzivně pigmentovaný (jeden nebo dva vrstvy by měly dělat jen v pohodě), a za druhé, protože prášky, které jsou tak měkké, že se prakticky cítí jako krémy. Používám je, sotva si všimnu jakéhokoliv podzim a sotva fade cokoliv po osmi hodinách.

A pak je tu cíl, který se přiblíží, že je mráz, ale nedostane se tam, a to je jedna z věcí, které miluju na NARS. Hrají se s leskem takovými zajímavými způsoby, které nikdy nečekám.

Budu nosit jeden z těchto odstínů na víčkách odděleně nebo v některých případech smíchané dohromady. Hodně času, který je nosím s teplou oranžovou matnou hnědou v záhybu, který se mi líbí s mědí (také vsadím, že oranžová v záhybu by vypadala velmi pěkně, pokud se cítíte dobrodružný). Pak budu dělat spoustu černé vložky, trochu rozmazané sklopně na mé vodě a řas linky, následované spoustou řasenky samozřejmě pro jednoduché, ale stávkující, každodenní vzhled.

Jednoduché a nápadné – stejně jako Isolde! Očekávám, že budu mít tento Duo hodně tohoto pádu.

Dejte mu vzkaz jednoho z těchto dnů (také vysoce doporučeno pro modré a zelené holky).

Isolde doplňte zde je $ 25, zatímco duo s kompaktním a zrcadlem je $ 35. Najděte náplň na NARS Freestanding obchody a online na Narscosmetics.com (ale ne na čítači), a Duo s kompaktním on-line a jakýmkoliv místem dalších Nars.

O Richard Wagner.

Znám ten chlap!

No, ne osobně … ale vím ho z střední školy. Hrál jsem flétnu sólo v Elsaho procesu katedrály a dodnes je to jeden z mých oblíbených klasických kusů.

REKLAMA

Hraju to pro holčičku po celou dobu.

Váš přátelský sousedství Charm Addict,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *