včera byl den mnohem více prvních prvků. Stejně jako, Connor a já jsem viděl naši první duhu (z cesty), a vážně ztratili náš zatraceně.

Duhy, muž. Bez ohledu na to, co jste věk, nikdy nezestárnou.

REKLAMA

Včera byl také poprvé, co jsem kdy byl v Honolulu Zoo. El Hub vyrostl tady, a on šel po celou dobu, kdy byl trochu Keiki, ale to bylo také jeho poprvé, kdy proběhla za desetiletí.

Vřele doporučuji dělat zoo, pokud navštívíte Oahu s malými dětmi nebo batolata! Je to ideální na východním okraji Waikiki, a je to relativně malá zoo ve srovnání s některými z těch velkých na pevnině. Důvody jsou neuvěřitelné, a exponáty nejsou tak daleko, kromě navzájem, které strávíte polovinu času, který mezi nimi, takže je to snadné pro ty malé (a líné dospělé).

K dispozici je také velké dětské hřiště v centru zoo obklopené lavičkami pod stínovaným baldachýnem masivních banyonových stromů a je to úžasná skvrna, která poslouchá zvuky zoo, užijte si pávy frézování, a vezměte si krátkou přestávku.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Connor a já jsme také šli do jemného kid-přátelské pláže ideální zde na našem leteckém airbnbu v Waikiki včera, a naše malá mořská panna měla výbuch do vody.

Když jsme viděli školu ryb, její mysl byla viditelně foukaná, když si uvědomila, že ryby vlastně žijí v moři.

Vím! Lol.

Dalším prvním pro mě na této cestě: No, čekal jsem, až jsme sem přistáli, abychom dostali několik objemných základních toaletních potřeb, takže bych je musel přivést do svého přenosu (poté, co jsem ztratil zavazadla na výlet do Milána několik let Předtím, slíbil jsem, abych nikdy nečlenil v taškách) a wow! – Promluvte si o celém novém světě!

Nemusíte se starat o montáž všeho (tam nikdy není dostatek místa) nebo se starat o spoustu malých lahví, nebo jako spousta malých lahví, které unikly, byl úlevou. stojí za to imo.

Cítím se kvůli druhu špatného, ​​že nebudu používat všechno do poslední kapky … ale nechám příbuzné s příbuznými. Nebo každý jednotlivec, který jsem narazil, když jsme na cestě mimo město.

Celkem stojí za to imo.

REKLAMA

Dnešní náš poslední celý den tady a teď jsme na pláži! Brzy se uvidíme. Doufám, že máte dobrý týden.

Váš přátelský sousedství odvolání závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *