Jaký byl váš společný make-up podívejte se na střední školu / vysokou školu?

Jak se bereme výletní paměťový pruh?
Dobře, ani nevím, kde začít! Uh … Jdeš jen říct, že jsem rád, že tam nebyly žádné videokamery telefony, protože navzdory tomu, že si myslím, že jsem byl horký sh * t, jsem si jistý, že jsem nebyl.

Jo, bylo by dobré mít kouzlo blogy a youtube zpět tehdy … Já jen říkám.

REKLAMA

Podívejme se … High School pro mě bylo brzy ’90. let, a rád jsem nosil odvážné rty zpět pak s černou vložkou na mých řadách horních řas, nadace, když jsem byl v náladě na to, lisovaný prášek, červenat, ale žádná řasenka ( Já vím! Ale moje matka by mi nedovolila nosit z nějakého důvodu.).

Oh, ty obočí …

Freshman Rok střední školy, mám na sobě kliniku malinový glace prakticky denně. Byla to moje první “velká dívka” rtěnka, a to byl můj džem! Nakonec, jiné barvy pracovaly do mého života na střední školu, jako je měřítko, vína a červené, typicky z drogerkových linií, jako je Covergirl, mokré ‘N divoký a Revlon.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Zřetelně si pamatuji na sobě třešní třešně ve sněhu po celou dobu několika v celém světě, většinou proto, že prakticky všichni v sekci flétnu, že rok (kapely geeks!) Měla ho během pochodové sezóny.

Nerd upozornění! S mým bffem Jenem

College byla o několik let později v polovině až do 90. let, a pamatuji si na sobě spoustu matných textur a hnědých …

Teď, když si o tom přemýšlím, i když bych měl nosit mnohem více třpytivka zpět, protože kdyby tam byl čas, aby se denně dostal pryč s na sobě jiskřivých věcí na denní bázi, bylo by to pak.

Byl jsem celkovým produktem rty narkomanem všude v průběhu těch let a měl hodně odvážných rtů, často MAC Paramount rtěnka.

Pak, na mých očích, Clinique Oční stíny, vložka a řasenka (nakonec!), Který byl částečně z pohodlí, protože tam byl Clinique Counter uvnitř kampusu knihkupectví (vím!).

REKLAMA

Jiné než ten pult, nejbližší nákupní centrum bylo 30 minut jízdy po dálnici (to byl Davis, Kalifornie), kde měli Mac Counter, a opravdu jsem byl příliš zaneprázdněn snahou se zapamatovat si cyklus KREBS, aby se ten výlet často .

A co ty? Jaký byl váš společný make-up podívejte se na střední školu / vysokou školu?

Váš přátelský sousedství Charm Addict,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *