#FragranceFriday: čistá rezerva a atelier kolínská

To pravděpodobně bude zvuk zvláštně, ale protože jsme přátelé, jen to řeknu … Nejsem tak dobrodružný, jak jsem býval, a trochu mě trochu děsí.

Myslím, že je to přirozená část stárnutí, a hodně se stalo v posledních několika letech. Otočil jsem se 40, otěhotně (a to trvalo chvilku), měl dítě, hozeno do mateřství a možná to všechno oslabilo mé dobrodružné odhodlání. Teď už mnohem častěji zastrašuji velkými změnami.

REKLAMA

Na triviální úrovni jsem opravdu nezměnil vlasy v letech … zatímco před tím, že bych vážně, jako kdybych to změnil každých pět sekund! Vždycky jsem to vyrůstal, sekání nebo zbarvení, ale už dlouho jsem neudělal moc.

Myslím, že je to odraz, kde jsem v životě … jsem se nedokázal vypořádat s příliš mnoha malými změnami na vrcholu těch velkých.

Ale myslím, že je to lepší … Začínám znovu zkusit nové věci.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Beru baby kroky, stejně jako s parfémem.

V podstatě jsem měl na sobě společností Byredo cikánskou vodu a čistý Vevlet Flora na dva nebo tři roky. Jistě, jsem se tady a tam stárl s jinými vůní, ale devět z 10 krát (OK, 10 z 10), když jsem vyšel ven a chtěl jsem nosit parfémy, vybral jsem jeden z těch dvou.

Pak jsem asi před měsícem, jsem se chystal spritz nějaký parfémy, než odešel na večeři s přítelem, a já jsem si myslel, “Proč mám na sobě tyto dvě vůně znovu a znovu, když tam je celý široký svět parfémů, aby prozkoumali ? ”

To byl můj dlouhotrvající způsob, jak říct, že jsem se znovu snažil o nové parfémy a já jsem o tom nadšil.

Čistá rezervace SEL Santal a Clean Reserve Citron Obr

Čistá rezerva činí jeden ze dvou vůdců, které jsem měl na těchto dvou letech nosit. Mají něco unisexu vibrace, takže jejich vůně (a láhve) nejsou příliš znečištěné, ale ani nemají mužský. Myslím, že opravdu čistí vůně.

Oba SEL Santal, tak Citron Fík mají před vpřed vpřed Citrusové poznámky, ale nejsou ostré, víš, co tím myslím? Stejně jako, jak v některých případech budete otevřít pomeranč a kůra bude cítit prakticky kyselý? Ty nemají ty ostré citrusové poznámky.

Líbí se mi, že jsem dal buď v dopoledních hodinách a cítím je celý den.

Clean Reserve Citron fig oficiální vůně poznámky
Obr, zázvor, citronový olej, kardamom, mandarinka, máta, copaiba, santalové dřevo, cedrový dřevo, pižmo.

Neoficiální poznámky vůně
Přitahuje se s tvým malým na línou neděli s otevřenými okny. Jsi velká lžíce a ona je malá lžíce. Když dýcháte v vůně vlasů vašeho dítěte, chytíte závan čistých listů a květin z oranžového stromu venku.

Čistá rezervace SEL Santal oficiální vůně poznámky
Mandarinové listy, bergamot, muškátový oříšek tonikum, Iris, solený fík, fialová, lískový lískový lískový lískový lískový ořech, santalové dřevo, dekadentní jantar, styrax, růže pižmo.

Neoficiální poznámky vůně
Italské dobrodružství v Positano na mopedu s hezkým cizincem (hra pravdy nebo odvaha byla zapojena).

Oba SEL Santal a Citron Fig jsou nyní k dispozici na Sephora za $ 95 za 3,4-oz. láhev.

Atelier Cologne Sud Magnolia

I received Atelier Cologne Sud Magnolia as a gift some years ago and wore it once. At the time I was like, “I dunno if this is me,” because it has that citrus sharpness I was talking about.

Well, I tried it again a few days ago, and this time, wow! It’s actually really, really lovely. I wish I would have realized it sooner, because I probably would’ve finished the bottle by now!

After that sharp citrus note mellows out, though (I think it’s the pomelo), it opens and gets warmer, transforming into a beautifully comfortable white floral.

Oficiální poznámky vůně
Bitter Sevillian Orange, Pomelo from Florida, Blackcurrant, Magnolia from Louisiana, Bulgarian rose Absolue, Indian Saffron Flower, Atlas Cedarwood from Morocco, Sandalwood, Musk.

Neoficiální poznámky vůně
A hot, lazy day spent lounging on the patio with close pals sipping fizzy lemonade (which may or may not be spiked). As the afternoon turns to night, the aroma of magnolia trees hangs heavy in the air, and your head starts to spin. You feel pleased and loved, without a single burden.

REKLAMA

Available now exclusively at Sephora, $25 for a 0.24-oz. travel-sized bottle, $85 for the 1-oz. bottle shown above, and $130 for a 3.3-oz. láhev.

Váš přátelský sousedství Charm Addict,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *