Jedno slovo: červená! Chanel le rouge kolekce č. 1

červená, řekla! Rtěnky z podzimu Chanel Le Rouge kolekce č. 1
Erhmahgawd, tolik červená! Chci říct … Mám rád na sobě červenou, ale nemohu být jedinou osobou tam, kdo se dívá na červená v Chanelově podzime Le Rouge č. 1 sbírka a pomyslel si, “Je tu absolutně žádný zatracený způsob.”

Červené rty? Jo, jsem úplně downtown, Julie Brown, ale červená rtěnka, červená červenat a červená oční stíny …? Zdá se, že tam trochu! Na první pohled na této sbírce jsem přišel tak blízko, že jsem šlehal můj ohon a předení v opačném směru v mých vrchních vrcholcích. Nemyslel jsem si, že by to bylo nějaký způsob, jak by bylo možné nosit mnohem červená.

REKLAMA

Ale pak jsem to zkusil!

A měl zjevení.

Červená na víčkách? Yaaas, královna. Totéž platí pro červené na tvářích. A když jste spolu s červenými rty? C’EST Magnifique!

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Na sobě quad, červenat a smetanový stín v rouge brule; vložka v agape; A rtěnka v Chutě Ruge
Moje reakce na tuto verzi je daleko od toho, co se stalo před několika lety, když jsem se snažil na sobě červená na víčkách a byl tak traumatizován událostí, kterou jsem nechtěl udělat znovu. Protože člověk! – SH * T byl Baaaaad. Vypadal jsem jako postava WoebeGon z Dickens románu, kde prší po celou dobu …

Smutný panda.

Chanel Candeur et Existence Eyeshadow Quad ($ 61) a Rouge Profond červenat ($ 45)
Quad Sbírka, Candeur Et Experience, je však zcela jiná scéna. Mám na mysli, kdyby tyto stíny byly jídlo, byli by vaším chlapem. Jsem shovívavý. Jsou nesmírně snadné směšovat – dokonce i červená, která mě hella zastrašovala – prakticky se roztaví do lahodných čokoládových hnědých.

A ty tři hnědé odstíny? Homie, jsou to majitelně klíčové, protože když je dostanete do mixu, uzemňují, že se nerozhodnou tak, aby nevypadala jako ostrý a nesouvislý na kůži. Byl jsem tak vyděšený, abych vyzkoušel tento čtyřkolek, ale počítat se – to všechno funguje. Kousky spadají na místo.

Myslím, že bláznivé červené červenat je další standout ve sbírce. Opět jsem očekával, že je to jako stravování vlaku do bláznivého města, ale používat jej nejlehčího dotek štětce – jako kotě nose Tap – vytváří zdravou flush.

Samozřejmě, Chanel Joues kontrabe červenat vzorec je také stejně hladký, snadno se míchá a úplně pozoruhodná, protože by mělo být s satinou červenou, jako je tenhle, ale očekával jsem, že bude jen příliš červená, když se nosí s quad.

Ale nebylo to. Myslím, že vypadají úplně nejlépe spolu, stejně jako ten čas jsem viděl Beyonce a Idris Elba na obrázku z Met Ball.

Také mám rád oba hedvábné smetanové stíny – třpytivé měděné illuison d’ombre v rouge brule a matné plum iluze d’ombre samet v rouge kontrabe (směřují jako sny) – a očních očních le stylu v agape a erosu, které jsou tak hladký, že prakticky Měsíc přes víčka.

Uhha! Tak dobře to bolí …

Ruge Allure Velvet a Rouge Allure rtěnky (37 dolarů každý), a iluze d’ombre a iluze d’Ombre Velvet (každý $ 36)
Stylo Yeux vodotěsné oční lodní ($ 33 ​​každý), Le Crayon Levres Lip Lip ($ 31 každý) a Le Vernis laky (28 dolarů)
Chanel Le Rouge Collection No. 1 Eyeshadow Quad
Chanel Le Rouge Collection č. 1 červenat
Dva Chanel Le Rouge Collection iluze d’ombre krém stíny vlevo a dva očních očních řadách vpravo
Dva Le Rouge Collection No. 1 Lip Lip
Šest Le Rouge Collection No. 1 Rtěnky
Pokud jde o rtěnky, lipové vložky a laky – myslím, C’mon, je to Chanel. Víme, že mohou dělat červené a dělat to dobře.

Zpočátku jsem se bála této sbírky – přiznávám to – ale doufám, že to půjdeš! Nemyslel jsem si, že bych to vůbec líbil, ale úplně jsem změnil názor, když jsem vyzkoušel produkty.

REKLAMA

Teď to miluju. miluji to. Nyní jej najdete v čítačích Chanel a online.

Váš přátelský sousedství Charm Addict,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *