Když jdete ven poprvé, jako první roky, jako roky …

jsem se podíval do mého špinavého šatníku dnes ráno od zítřejší večer, jdu poprvé v miliardu let! Velmi rychle si uvědomil, že malá dílčí sekce, která měla najednou v mém životě, byla vyhrazena pro “jít ven šaty,” zmizelo.

Teplouš!

REKLAMA

Nechápu, když zmizel, nebo kde šel, je však pryč. Takže nechápu, co budu nosit, což se zdá být opakujícím se stylem v mém životě v těchto dnech …

Moji dobří přátelé Naaman, Cindy, stejně jako se dostávám zítra v noci jít ven, který jsme využili společně po celou dobu zpátky v den (dokonce jsme spolu vzali hip-hop taneční třídy). Většinu času to bylo nějaký kousek umístění na stěně, která hrála opravdu skvělou hudbu, stejně jako my tančit naše zadky off celé hodiny, stejně jako jen pot. To. Ven.

Bylo to jako naše verze Soulcycle před soulcycle byla věc, s výjimkou krycího poplatku ve výši 5 USD, stejně jako brýle na volné brýle v baru.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Nikdy jsem nepoužil nic takového elegantního nebo skandální. Obvykle jsem používal nákladní kalhoty (cringes) nebo adidas trať kalhoty – v podstatě, pytlovité kalhoty, zásobník tílko, stejně jako pár skořápek-toe boty.

Takže jako jeden z tanečníků v tomto Mariah Carey Video …

Přeji si, že jsem pochopil, kde všechny ty nákladní kalhoty šli … jsou pryč, baby, pryč! Já jsem napůl žertem textoval týmu, který bych s největší pravděpodobností skončil pomocí toho, co mám nosit točit třídu, ale teď, když o tom věřím … černé vysoce pasové legíny, stejně jako můj prince tee hluk jako legitimní možnost.

Možná, že když přidám obruče, mé “víkendové pochůzky” sauncony tennies, stejně jako faux-kožená bunda, mohu to vypadat cíle? Já Dunno … Skutečně nejsem tak znepokojen, ale je to jen zábavné pro mě, že jsem využil, že mám část mého šatníku věnovanou sobotní nočními dobrodružstvím, stejně jako nyní mám sekci věnovanou černým i šedým vrcholům Dobře zatajte kočičí kožešiny.

Pokud jde o make-up … Dívka, chápete, že jsem to pokryl. ? Protože očekávám, že budete pocení po dobu několika hodin, stejně jako prostor bude temný, ani nebudu v tom hodně úsilí dát. jen potí-odolné verze základů.

BOOP – MAC BROW Sculpt i Benefit odstranit obočí gel

Vodotěsná řasenka – MAC v další rozměr vodotěsné

Černá tekutá vložka – Tom Ford, OBS

Rty – možná stejně jasná tekutá rtěnka (horká růžová?) Protože jsem byl svědění nosit matný s podobně (jeden z Mac vinobraní Mattes), nicméně můžu jít s Mac neúnavně červenou, protože je to jedna z mých favů, Stejně jako nenoste to dost.

Skin – s největší pravděpodobností jen dělám trochu mac pro longwear pod očima, ale to je to … is, možná stejně jako tělo. Uvidíme. Chápu, že oba mohou odolat legitimním potemním situacím.

Nemůžu se dočkat! Dívám se dopředu. Jdeme k této lokalitě Nikdy jsem nebyl nazýván veřejnými pracemi v SF, stejně jako styl večera je tradiční hopový hop noc, kde DJ bude hrát hip-hop hity od 1979-1999 (vím, tak konkrétní), takže by to mělo být zábava.

REKLAMA

Hej, víš, jestli se můžu jen ukázat v pyžamu, bude to hlavní úspěch, lol!

Vaše přátelská společenství krása závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *