První dojmy z Tarte Tarteist Double Take Eyeliner stejně jako Lash Paint Mascara

Použil jsem oční linky téměř denně z mého života s ohledem na to, že jsem začal používat make-up, stejně jako myslím o sobě zkušený vložku Dáma (jako, pokud byli oční víčka kočky, to jsem já!). Když najdu fantastický produkt, normálně jsem se od něj nezastavil, stejně jako jsem věrný svým současným favoritům až do teď.

Bude nový tarteist dvakrát vzít oční linky ($ 24), stejně jako lash paint mascara (23 dolarů) od tarte detone moje pokus o to, stejně jako trese?

REKLAMA

Podívejme se!

Než použiju mé oční linky stejně jako řasenka!
Mimochodem, v tomto pohledu jsem také s použitím Shiseido Synchro Skin Foundation, stejně pozorují čokoládovou Soleil Bronzer, make-up geekové oční stíny, l’Oreal Brow Stylist Definer, Tarteist Clay Blush Palette, stejně jako Ofra kosmetika dlouhá trvalá tekutá rtěnka v “Miami horečce” (kathleenglights). Stejně jako ano, jsem nutit, abych využil jiné rtěnky denně, stejně jako s touto barvou, znovu.

Tarteist Dvojitý vzít oční linky

Tarteist Double Take Eyeliner – moje nová preferovaná věc
Dvě různé tipy …

Pomocí tužkových očních linek …
Použití tekuté vložky …
Právě jsme dosáhli svatého grálu. Od prvního švihu tarteistu double vzít oční linky ($ 24), vidím, že je to skvělý. Po celém dni práce, stejně jako úkoly, stejně jako cvičení, stále vypadá bezvadné, stejně jako já neuvádím věci takové, jako je tento mimořádně často, ale já jsem se snažil jen o každém špatném, dobrém, stejně jako “Jen v pořádku” oční linky venku.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

(BTW, pokud jste na rozpočtu, zkuste nahoře černé oční stíny na vrcholu kapalné oční linky. Bude trvat mnohem déle, stejně jako opravy opravy.)

Každopádně, mé preferované oční linky je Kat von D Tattoo Liner, stejně jako to se cítí jako poněkud silnější, stejně jako pigmentovaná verze. Tarte idea se cítí jako neuvěřitelně měkký marker, který pomáhá pigmentu rychle chytit na víčku.

Stále mám rád tetování Katu pro jeho super-tenký čistý tip, ale tarte jeden vystupuje malý trochu mnohem lepší pro můj styl.

Kromě toho je na druhém konci tužkou oční linky, stejně jako … myslím … myslím, že věci metodu mnohem pohodlnější.

Stop, cítím se oficiálně zkažená.

Tarteist Lash Paint Mascara

Tarteist Lash Paint Mascara na víčkách
Tarteist Lash Paint Maskara ($ 23) je správně pojmenovaný Jet-Black Mascara s inkoustem, tlustým vzorcem, stejně jako jsem potěšen přesně, jak pozoruhodné, že to dělá mé rovné, tlusté řasy vzhled.

Mascenka musí udělat hodně pro mě, abych si myslel, že ho každých ráno aplikuje … a to dělá fantastické věci v oddělení objemu.

Vsadím se, že to bude fungovat kouzlo, pokud máte tenké nebo dlouhé řasy, nicméně od jeho intenzity, stejně jako váhu, má tendenci vyrovnat své řasy post-curling. To mě však nezastavilo od toho, abych se dostal k němu. To je však jen něco, o čem to věřit. Pokud má tato řasenka být řasenský ekvivalent tekuté oční linky, nehtů to.

REKLAMA

If you’ve been complying with my articles right here on makeup as well as appeal Blog, you understand that I’ve been truly into Tarte’s Tarteist releases. I like the trendier updates while likewise committing to the “natural” element of the brand. If there are any type of other Tarte products you believe I must inspect out, please let me know!

Uvidíme se v dalším,

Anna.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *