Malý zábava s Mac Mariah Carey a hodně vysoké intenzity Den díkůvzdání zotavení

Dostal jsem se v nějaké kvalitě “Me” čas dnes s Mac Mariah Carey Collection …
Ahoj zlato! Doufám, že máte tak daleko skvělý víkend. Většinou si to vezmu snadné, stále se zotavuji z vzrušení z posledních dvou dnů a víte, že se dostat vše připravené a čištění domu. a jíst příliš mnoho jídla, samozřejmě.

Myslím, že stále mám pie kocovinu … je to legitá věc? Protože mám pocit, že potřebuji pít zelené smoothies každý den na dalších 25 let.

REKLAMA

Jsem také stále zotavuje z té poslední epizody gilmore dívek! Včera jsem viděl všechny čtyři nové nové (a znovu jsem je zase pozoroval), takže pokud o nich budete muset mluvit, protože jsem se jistě cítím mluvit o nich, zasáhl mě do komentářů.

Zajímalo by mě, jestli Mariah hodinky Gilmore Girls …
Také jsem se vponil v pár hodinách sólového make-upu v mé kanceláři dnes odpoledne, protože jsem neudělal mnohem víc než řasenka a obočí, protože středa. Dokládám do Mac Mariah Careyho, a ne, nejsem nikam na sobě tyto řasy, haha.

Přál bych si, abych byl …

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Ne, vlastně … naprosto ne. Je tu studené a deštivé. Raději bych jen jíst zbytky a pohled Gilmore Girls opět na gauči.

Takže mám na sobě chladič tónovaný quad v těchto fotkách (je to všechno), korálový červenat (sladká sladká fantazie), Dahhlinggg! Rtěnka a motýl bling vlákno. a řasy, samozřejmě – 05s.

A mnohem více nosím tyto řasy, btw, mnohem víc, mnohem víc Jsem přesvědčen, že musím dostat pár mnohem více párů, když sbírka vychází ze prosince 8. prosinuji.

OK, jsem pryč, abych znovu sledoval nové gilmore dívky “jarní” epizoda. mají úžasnou noc. Pokud máte minutu, řekni Ahoj v komentáři a dejte mi vědět, jak to děláte.

Váš přátelský sousedství Charm Addict,

REKLAMA

Karen

P.S. Den díkůvzdání svátek. Jedl jsem všechno …

P.p.S. No, ne všechno … ale hodně jsem jedl.

T-Day 2016
Brusinková omáčka!
Nádivka!
Zelené fazole
Lumpia (jsou jako filipínský vaječný roll)
Pancit, filipínské nudle jídlo
Ach! sladké brambory…
Mmm … bramborová kaše …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *