Neděle s kartami kočka, make-up a krása blog maskot, sv. 698

Dívka, doufám, že máte své kočky připravené! Nechcete být nepřipraveni pro národní lásku svého PET Day, který byl dnes, BTW.

Teď, chci říci, že oba karty a Rosie by se vrhly oči, kdybych někdy zapomněl tak důležitou událost, ale měl jsem štěstí, že jsem pomohl pro dvě hranice nepříjemně milující kočky, takže kdybych se zdál, že jsem někdy zapomněl Denně jako dnes by mě prostě zavalili s kočičí objetí a sušenky, dokud jsem si pohodlně vzpomněl.

REKLAMA

Zde je to, co naši přátelé pet přes rainbow most … že hluboká láska? Nikdy to neodejde. Zůstane s vámi navždy. Když jsem obrázek napadl na mě a pomalu blikat jeho krásné zelené oči, stále cítím stejný teplý pocit, že bych se dostal, když tam byly záložky ještě tady, a stále si vzpomínám, jak jsem se cítil, když jsem otevřel dveře, když jsem se cítil Dostal jsem se domů z práce a záložky by se sprint odkudkoliv, kdyby mě měl pozdravit, meache celou cestu, a pak jsem se rozplynula přímo před nohama, abych to udělal záda a zpět bříško flash rolích. Že nádherná oranžová tum byla tak svůdná …

Dnes jsem ukázal Rosie, že ji miluju snídaní, oběd a večeře zachází, což jí udělal den. Vědět Rosie, ale použije mě, aby ji kazí, aby zjistila vědecký výpočet, který mě manipulovat do krmení jejích pochoutek po celou dobu, a ona bude testovat její teorii pomocí vědecké metody. Prostě se stanu nevědomým dílem experimentu geniální kočičí.

Miluji, že Rosie je tak chytrý. Záložky – žehnej jeho srdce – byl nejkrásnější, nejsladší chlapec … ale nebyl nejchytřejší kočka v kůlně (lol).

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Miluji schopnost Rosieho problému řešit. Je to docela kitty génius. Ve skutečnosti, když jsme poprvé přinesli svůj domov, sledovali jsme show o koťatech v televizi jedné noci, a když Rosie slyšela výkřik koťátek na show, vypadala po celém obývacím pokoji pro ty malé dětské kočky. Podívala se za televizor pod televizí a kolem každého rohu, zatímco karty by nikdy nezvedly něco takového.

REKLAMA

Také mám rád, že Rosie spí s námi v posteli každou noc a jak dělá zvláštní věci jen pro mě. Stejně jako já jsem jediný, jehož hlava bude spát. Yup, nedělá to s nikým jiným.

Vaše přátelské sousedství krásy závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *