Neděle s kartami Kočka, make-up stejně jako kosmetický blog maskot, sv. 696

ŘÁD!

Slyšel jsi to…? Bylo to telefonní hovor džungle, telefonní hovor, který karty reagovaly na poměrně často.

REKLAMA

Na nepřesný kolemjdoucí, karty mohou vypadat stejně jako rutinní starý housecat, nicméně uvnitř on měl srdce lva. Udělal se jako král džungle.

Tam bylo několik incidentů – někteří mohou telefonovat jim říkat lupy – kde měl moc hrát s lvem nebo dvěma na setách, nicméně naštěstí od mých vynikajících dovedností na osídlení, byl jsem schopen vzít věci po několika zářezech, stejně jako Nebyly ztraceny žádné končetiny nebo drápy.

Jen tak víš, práce s obrovskými kočkami divoké, udělá dámu z vás! Byl jsem trvale změnil, a to zejména s šupinami, které měl s gepardem během mac kampaně … stále mám všechny prsty, ano!

Rosie.

Snažil jsem se ovlivnit Rosie, aby uvolnil svou vnitřní jungle kočku, takže dnes jsem ji dal do módního límce gepardu s doplňkovou květinou, stejně jako některé listy, protože ona je holčičí dívka koneckonců.

REKLAMA

Očekával jsem, že drápy, někteří řevy přímo tady stejně jako tam, možná někteří vrčení, nicméně místo toho si přála přemýšlet o změně krajiny kolem ní. Jaro se začíná ukázat kolem těchto částí, stejně jako porozumíte Rosie; Má řadu vědeckých experimentů v hlavě v jakémkoliv typu poskytnutého okamžiku.

Vaše přátelská společenství krása závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *