Tom Ford Shade & Illuminatinate Ret Duos

Six New Tom Ford Shade a osvětlit Duos Duos, k dispozici nyní, každý 60 dolarů
Zbrusu nový tf smetany stíny!

Jen srandu. Nejsou krémové stíny … Ale vypadají, že jsou, ne?

REKLAMA

Nemůžu být jediná osoba, která si myslela, že tito nový Tom Ford Shade a osvětlené Duos byly vlastně krémové stíny. Ve skutečnosti, já můžu nebo nemusíte zkusit jeden z nich na víčkách (FYI, nedoporučuji to dělat, i když, mimo záznam, to bylo druhou zábavu!).

Jsou tyto krémové stíny nebo co?

Tomův nový odstín a osvětlené Duos Duos vypadají jako oční hadice Duos, stojí asi stejně jako jeho oční produkty (jsou to 60 dolarů), a dokonce dodávají s malými aplikátory houby.

Věc je, že nejsou pro ‘ze ze? Oči … Ne, ty jsou pro ‘ZE? rty!

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Tom Ford šlehal nový vzorec nazvaný “práškový gelee,” který si myslím, že by mohlo být fantazie mluvit o krém-k-práškového rtů vzorec, pro tyto Swanky šest, z nichž všechny jsou nové pro jaro 2017.

FORDULA FORD FORD FORD FORD FORDULA představuje změkční oleje a směs polymerů, které poskytují bohaté uvolňování barev a dodržování.

– tomford.com.

Tom Ford Shade a osvětlit rty v impulsu
Tyto duos jdou na smetanově, ale suché na sametovou matný povrch. Myslím, že vypadají hodně jako velvety chanel, ale cítí se lehčí než Chanel pro mě, což bych neměl hádal, protože chanel velvets cítí sotva sotva-tam patrné.

Pokud se vám nelíbí cítit, že máte na sobě rtěnku, když jste, myslím, že se vám bude líbit.

Tom Ford Shade a osvětlit rty v Nikita
Zvýraznění a konturování na úrovni

Tom Ford je velký do konturování, s tmavšími barvami k vyřezávání a vytváření úhlů a světlejších barvách, aby zvýraznily a nakreslily oko na vysoké body obličeje. Je to strukturovaný, architektonický make-up estetiku, a je to druh estetiky Tyto duos jsou navrženy tak, aby přivedly na rty.

Tom Ford Shade a osvětlit rty v držení
Dva koordinační barvy jsou pro snadné matné rty ombre. Používáte tmavší odstín pro nastínění rtů a lehčí stínu pro zvýraznění vnitřních oblastí. Nebo můžete být jen líný lady na rty jako já a používat barvy samostatně / samy, protože pojďme být skutečný – nemám čas pečlivě složit dvě barvy rtů dohromady. Navíc jsem opustil rty s tmavými obrysy za mnou v 90. letech.

Tom Ford Shade a osvětlit rty v Saboteur
Stále, část mě miluje, jak to Tom Ford vzal na další úroveň, a musím ji předat dívkám Tom Ford, kteří mají Chutzpah zvýraznit a konturovat jejich rty, protože to je nějaký hardcore make-up závazek, baby!

Vrstvení je tak klíčem

Ok, přiznávám to – tyto rtěnky jsou hodně zábavy. Normálně, budu vždy vybrat kulku rtěnky přes paletu a mluvím šílené smáčky o hloupých aplikátorech houby, ale z nějakého důvodu, načtení této houby a posunutí přes mé rty je hella uspokojující. Dokážu úplně pokrýt všechno v jedné vrstvě (jsou to bláznivé neprůhledné!), A moje rtěnka a rty vypadají nadměrně hladké, stejně jako jsem udělal povrchní stranu s trio witchy sester pro věčně mladé, sametové rty.

Tom Ford Shade a osvětlit rty v Tantalize
Ach! – A cítí jako vanilkový koks!

Mmm, vanilkový koks … (ale jsou nepozvobozeni.)

Teď je tady kicker: tito nejsou nejdelší-trvale rty produkty v Tom Ford Fam, takže byste chtěli mít své oblíbené balzám na rty, tužku rty a možná i dlouhosrstý lepkavý lesklý šikovný, protože tyto ne Poslední dlouho, pokud je nosíte sami. Já se dostávám jen o hodinu nebo dvě nejvíce, takže navrhuji, aby se vaše rty s poptávkou poprvé a prasklou vrstvu odstínu TF a rozsvítil se nahoře.

A pokud máte suché rty, jako bych udělal, položte balzám na rty, než použijete tužku na rty, protože když přeskočím balzám, moje vločky jít bat-sh @ t pastilky.

Yup, vzorec suší.

Tom Ford Shade a osvětlit rty v automatickém
Konečný verdikt

Rekvizity Tom pro vytvoření inovativního vzorce, který vypadá krásně na rtech (zejména v fotkách), ale myslím, že by to mělo trvat déle za cenu.

Vždycky budu mít šílenou lásku k Tom Ford Lippies, ale v řadě TF jsou další rtěnky, které vydrží déle, nechte můj pout menší parched (jako můj hlavní mačkání, Sable Dufe), a jsou pravděpodobně lepší řešení celkově pro vaši moolah .

Dobrodružství v Pilates …

To Pilates Class šel do neděle v Petalyma byla docela v pohodě. Bylo to můj první čas v Pilates, a to bylo určitě jiný trénink, než jsem zvyklý.

Líbí se mi běžet, a líbí se mi hiit třídy, kterého jsem se chystám. Basically, I’ve always liked workouts where the music’s blasting and you grit your teeth and go into beast mode, but Pilates wasn’t like that at all. It was very elegant and concentrated, and very focused in a different way.

The particular class I went to was at urban Guerrilla in Petaluma (my friendBernadette to učí). Většina třídy využívá tyto stroje zvané reformátoři a tam spousta práce nohou, jádrová práce a paže práce s odporem, což je v pohodě.

Nevím, jestli to udělám hned hned, protože jsem byl v režimu, abych pomalu zvyšoval intenzitu mých tréninků v poslední době, ale možná, když moje jádro bude silnější, budu moci jít tam a tlačit se těžší různými způsoby.

Neopustil jsem třídu promrutenou v potu, ale já jsem se cítil dobře. Všichni moji svaly se cítili nataženi a … déle (wow, stejně jako tele úseky!). Když jsme udělali tele úseky, byl jsem ten, kdo šel, “Arrghh!” Z hoření a Bernadette řekl: “Jdeš včera včera?”

REKLAMA

Jo … udělal jsem.

Vaše přátelské sousedství krásy závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *