5 věcí, které jsem v poslední době miloval

vidět housek pokukování z vrcholu?
1. Zaměření slámy hledí

OK, vím, vím. Před týdnem jsem byl pevně proti nadrozměrnému balení slaměné clámy, většinou proto, že mi připomnělo mé okouzlující babičku a všechna její homies zpátky v den, ale pak jsem sledoval toto oblíbené video Dr. Dray (ona je to dermatolog a ona je vše o ochraně slunce). Zmiňuje, jak moc miluje její balný slámu hledí, protože může dát vlasy do buchty na vrcholu hlavy, zatímco ona nosí! Ani nevíte, jak to je pro mě foukání.

Vzhledem k tomu, že moje vlasy jsou kolem ramen, je to vždy bojovat o zjistit, kde dát buchta nebo ohonu, když mám klobouk. Ukončím na sobě buchty / ohonu nízké na zadní straně mé hlavy, ale já to opravdu nemiluju, protože pak moje vlasy sedí na zadní straně krku, a já jsem opravdu horký. Každopádně jsem skončil zpátky do stojanu Nordstrom a popadl hledím za 15 dolarů a miluji to. Nosil jsem to dnes jít pěší turistiku, a moje vlasy byly z krku, a to bylo opravdu dobré.

REKLAMA

Ano, musím naklonit hlavu zpět, abych někdy viděl, ha!
2. Nalezení Rosie v těch nejpodivnějších místech

V poslední době se dostala do tvůrčích skvrn. Zde je její nové oblíbené místo: Connor je stará hrací rohož, kde drží některé z jejích vycpaných zvířat (Connor, ne Rosie).

Vidím tě, Rosie Pose!
3. Rádiová stanice Q-102.1

Snažím se dostat příliš připojen k žádné rozhlasové stanici v oblasti SF Bay, protože ty, které miluji, se zdají být vždycky zmizely tajemně! Vážně, jednoho dne se dostanete do auta, obraťte se na své oblíbené “90. let Hip-Hop Throwback Station, který očekává, že slyším lil ‘Kim, ale pak uslyšíte pískání kytar z rychlosti metalové kapele.

Každopádně jsem otřásl kanály v autě druhý den a tato stanice je jednou z hrstků, které mohu skutečně tolerovat. V rozpětí 10 minut jsem slyšel Whamovo neopatrné šepot, Mariášovy emoce a 2PAC kalifornské lásky. Slavný!

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

4. TJ Tradiční francouzská Brie s plátky opálových jablek

Tento combo, omg! Po vyzkoušení, budete mě milovat a zároveň mě nenávidíš. Jíst jablka s Brieem není opravdu nic nového, ale TJ Tradiční francouzská Brie vezme váš dech pryč. To je to, co rád nazývají “Funkier Brie”, takže to má ten štiplavý, páchnoucí, páchnoucí prsty na něj (které miluji), a je to jen tak měkké a krémové. Když ji budete jíst s plátky žlutých opálových jablek, dobroty laskavá, je to nebeský zážitek.

MŇAM
5. Udržet malou armádu opalovacích krémů na straně

Snažím se velmi tvrdě snažit být pilně na sobě opalovací krém (to je hodně příslovců!). Četl jsem, že to pomáhá udržet různé vzorce a typy na ruce, a to je to, co dělám v poslední době.

Myslím, že to pracuje pro mě! Previously, I would only keep one or two bottles around the house, but now that I have a bunch of them on hand, it’s been easier to remember to wear sunscreen, especially when I have different options available (spray, lotion, even stick sunscreen) to suit how lazy I’m feeling at any particular moment. Also, now I know I’ll always have some on hand! I used to always wait until I finished a bottle before getting a new one, but now I just always have sunscreen around. It’s kinda cool!

REKLAMA

Vaše přátelské sousedství krásy závislý,

Karen

P.S. Šťastný den hrb. ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *